'Madem Türkiye'yi Beğenmiyorsunuz, Çekin Gidin' Diyen Fransa'daki Sözde Türkiye Uzmanı Öznur Sirene Herkesi Sinirlendirdi!

575PAYLAŞIM

En büyük sorun herkesin bilmediği konularda kendini uzman zannetmesi. 😇

Ne zaman bir seçim olsa ya da Euro ve Dolar yükselişe geçse gurbetçiler ve Türkiye'de yaşayan vatandaşlar arasında da gerilim fena halde yükseliyor. Gurbetçiler her fırsatta Türkiye'de yaşamanın yurt dışına göre daha iyi olduğunu söylüyorlar.

Haliyle TL'nin değersizleşmesiyle Türkiye'de adeta yaşam savaşı veren vatandaşlar da bu duruma tepki gösteriyor. Size detayları içeriğimizde anlatmıştık;

Dövizin Yükselmesiyle Birlikte Türkiye'deki Vatandaşlar ve Gurbetçiler Arasındaki "İyi Yaşam" Savaşı ve Oy Kullanma Meselesi - onedio.com
Dövizin Yükselmesiyle Birlikte Türkiye'deki Vatandaşlar ve Gurbetçiler Arasındaki "İyi Yaşam" Savaşı ve Oy Kullanma Meselesi - onedio.com

Bahsettiğimiz bu "iyi yaşam savaşı" yine gündemde. Bu sefer Fransa'da yaşayan ve Türkiye uzmanı olduğunu iddia eden Öznur Küçüker Sirene, sözleriyle konuyu bir güzel alevlendirdi.

Sirene'nin "Madem Türkiye'yi beğenmiyorsunuz, çekin gidin" cümlesi bizim milleti epey bi sinirlendirdi.

Kıvanç (@KivancDemirbas) on Twitter

Olgu (@Fermatindolabi) on Twitter

GetHighest (@HighestGet) on Twitter

Erol Bulut vekili #11 (@atavratFB) on Twitter

Alper Özdişci (@alperozdisci) on Twitter

Elifnur (@i_am_elifnur) on Twitter

KIVILCIM 2. Nesil 16. Segment (@KIVILCIM_V2) on Twitter

df! (@notdeksfranco) on Twitter

wi-fi (@xs_wi) on Twitter

Öznur hanımın gözlerinde Türkiye hasreti görüyorum. Peki siz?

PoGo (@justFri3md) on Twitter

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
talat-hasanoglu

Ülkeyi değilde yönetiliş biçimini sevmiyorlarmiş da, yok bilmem neymiş de hepsi palavra. Bu memleket 150 yıldır böyle. Bu adamları siz seçiyorsunuz. Bir grubun yönetsin diye istediğini diğeri istemiyor. Hatta birbirlerinden nefret edercesine. Her grup istisnasız kendi adamını kayırıyor. Bu kayirilanlar ve kayiranlar uzaydan gelmiyor. Nasilsaniz öyle yönetiliyorsunuz. Irkçı, güce tapan, kadın düşmanı insanlarız. Kadın haklı beğenmiyorsanız gidin vize vize diye yalvarın Ortadoğulu ikinci sınıf geri kalmış insanlar olarak yaftalandiğiniz ülkelerin temsilciliklerinde. Ya da değişim için birşeyler yapın kendinizi halktan ben onlar gibi cahil, eğitimsiz, çomar değilim diye ayırıp yalitacaginiza.

lunea

sen ne çok şey biliyorsun öyle, biz beceremedcik gel bi el atda memlekete düze çıkalım olrmu.

kendineassassin

Geri zekâlılara şunu anlatamıyoruz; biz ülkemizi sevmiyor değiliz, onun yönetiliş şeklinden şikâyet ediyoruz.. Sırf bu şikâyetimiz yüzünden zâten ülkeyi kötü yönetenler ve seçmenleri sürekli "terörist, vatan hâini!" diye üstümüze saldırırken bi' de yurt dışından gelip krallar gibi tâtil yapmak dışında ülkeyle bağı olmayan tuzukuru gevşeklerin o yayvan ve kayık ağızlarından aynı ithamları duymaya hiç gelemiyoruz.. Kusurba bakılmasın..

dsdsd5678

aq aşuftesi gerizekalı

ali-efe-ince

Şimdi profiline baktım. 30 bin takipçisi artmış ve bununla övünüyor. Yakında özel mesajlarını görünce ne büyük bir hata yaptığını, nasıl bir trol ordusu tarafından tacize uğradığını görecek. Boşa sinirlenmeyin yani. Salak kendi ayağına sıkmış haberi yok.

lilithtrinty

öznur hanımla seve seve değişirim yaşadığım ülkeyi. bizde seçenek yok gibi bir sey. gurbetçilerin var ama seçeneği, hadi dönün bakalım memlekete. euro birikiminizle çalışmanıza bile gerek yok zaten

Görüş Bildir