'Nasıl Başladı, Nasıl Bitti' Akımına Katılan Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin Anlaşılmayan Paylaşımına Yapılan Güldüren Yorumlar

1bPAYLAŞIM

Başka fotoğraflarla katılsalardı keşke. 😂

Son zamanlarda sosyal medya "Nasıl başladı vs Nasıl Bitti" akımıyla çalkalanıyor. İnsanlar herhangi bir konunun başlangıç ve bitişine dair 2 görsel yükleyerek paylaşımlar yapıyor. Twitter bu paylaşımlarla doldu taştı adeta.

Buradan detaylara bakabilirsiniz;

'Nasıl Başladı vs Nasıl Bitti' Akımıyla Hayatlarındaki Mucizevi Değişimleri Gözler Önüne Sermiş 17 Kişi - onedio.com
'Nasıl Başladı vs Nasıl Bitti' Akımıyla Hayatlarındaki Mucizevi Değişimleri Gözler Önüne Sermiş 17 Kişi - onedio.com

Bu akıma sadece sosyal medya kullanıcıları değil, siyasiler ve belediyeler de aktif olarak katıldı. Özellikle Ekrem İmamoğlu bu akımı epey bi' ciddiye aldı ve hesabından sürekli 2019 ve 2020'yi karşılaştıran görseller paylaştı.

Buradan da detaylara bakabilirsiniz;

'Nasıl Başladı, Nasıl Bitti' Akımına Katılan Ekrem İmamoğlu Paylaşımlarıyla Dikkat Çekti - onedio.com
'Nasıl Başladı, Nasıl Bitti' Akımına Katılan Ekrem İmamoğlu Paylaşımlarıyla Dikkat Çekti - onedio.com

Dediğimiz gibi belediyeler de bu akıma dahil olmuştu. Onlardan biri de Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ydi. Belediye hesabından bir caddenin iki görüntüsü paylaşıldı.

Fotoğraflar şu şekildeydi.👇

1. Değişimin ilk bakışta anlaşılmadığı bu paylaşımın ardından diğer belediyelerin de dahil olduğu komik yorumlar yapıldı.

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. Bunların yanında belediyeyi eleştirenler de vardı.

8. 

9. 

Yapılan bu yorumların ardından da belediye hesabından meydana ait bir video paylaşıldı.

Yorumlarda buluşalım!
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-can-olmez

Ben bizim belediyeyi gram sevmem ama bu yaptıkları iş nadir başarılı projelerinden birisiydi. Meydandaki binaların dışı çok pis ve tabelalar çok göz yoruyordu. Şimdi hepsinin boyası yenilendi ve tek tip tabela kullanıyorlar. Güzel bir iş yaptılar ama çok kötü tanıttılar.

bbwear

fındıklı belediyesinin cevabına söz söylenmez.tebrikler fındıklı :)

balabans

Capsler ve yazılı ifadeler ile diğer belediyeyi aşağılayan başka bir belediyenin şahsen gözümde bir değeri yok. Şu yapılanların ergen çocuklardan hiçbir farkı yok. Siz kurumsunuz, kendinize gelin. Binaların cephelerine kaplama yapılmış ve orta kısımda çevre düzenlemesi yapılmış. Ne yapılacaktı ? binaları yıkıp, gökdelen mi dikilmesi gerekiyordu ? Mesele bu değil, mesele belediyelerin birbirlerini aşağılaması. Bu davranışlarınız kötü sonuçlanır. Herkesi kucaklayacağız diyorsunuz ama birbirinizle didişiyorsunuz ve aşağılıyorsunuz. Çok yazık!... Çocuk yapmaz şu yaptığınızı. E*şek kadar insanlarsınız kelimesi varya, o tam sizin için geçerli bence.

kendineassassin

Onlar kurum değil, kurumların sosyâl medya hesapları, bürokrasinin gerginliğinin aksine bu eğlenceli paylaşımlarını seviyoruz biz normâl insanlar; hem böyle eşekli döşekli sövecek kadar mı sevgisiz büyütüldün balım sen??

latif-nalbantoglu

orası trabzon sonuçta çok fazla bir şey beklemeye de gerek yok.

Gizli Kullanıcı

binalar boyanmış. bir tek bunu görebildim. trabzon'un içine sıçtığınızı da eklemek lazım. tabii ki de laz müteahhitlerle birlikte!

Gizli Kullanıcı

ben memnun değilim.

fatihbaran90

herkes memnun dediginiz, belediye video'sunda ki 2 kisi

Gizli Kullanıcı

çoğunluğa bakarsak şu an lüks içinde yaşıyoruz. genelleme yapmaya bayılıyorsunuz galiba. arada annem yüzünden gitmek zorunda kaldığımız trabzon'un görüntüsü mide bulandıran cinsten. ben memnun değilim. oranın yerlilerinin çoğu salaklardan oluşuyor ve bunu biliyorum. herkes yerine çoğu kişi derseniz haklısınız ancak şu an değilsiniz.

murat-sener5

sen kimsin pardon ! beğenmeyecek kadar ????

Gizli Kullanıcı

bu ülkenin bir vatandaşıyım ve fikirlerimi açıkça ifade ediyorum. bir problem mi var muratçığım?

zeynep-sengun2

sensin lan salak. tipsiz.

Gizli Kullanıcı

evet bir salak daha kendini belli etti. artık insanların konuşma şekline göre trabzonlu (istisnalar gerçeği pek değiştirmiyor) olup olmadığını anlayabiliyorum. mükemmel.

bbwear

esas sen kimsin beğendirmeye çalışan,ben Trabzonluyum ne oldu şimdi başım göğemi erdi? zorla trabzonumu sevecek adam bende sevmiyorum sende kına yakarsın

Görüş Bildir