2. Sayfa Sunucuları Müge ile Gülşen, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Yasak Aşk Yaşayan Ece Erken'i İfşa Etti

-
Abone ol

Ece Erken'in skandalları bitmek bilmiyor...

Biliyorsunuz ki Ece Erken, yaşadığı yasak aşk nedeniyle son günlerde gündemi epey meşgul etti.

Evli ve iki çocuk babası olan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan Ece Erken, gece sevgilisinin evine giderek sevgilisinin arabalarının aynalarını kırdığı görüntüler sosyal medyada yayılınca; sunuculuğunu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programından da istifa etmişti.

Son dönemdeki skandallarıyla gündemden düşmeyen Ece Erken ile ilgili, yeni bir iddia da 2. Sayfa programının sunucuları Müge ile Gülşen'den geldi.

Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı Ece Erken'in kendilerini, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun gücünü de arkasına alarak; programda yasak ilişkisini konuştuğu için tehdit ettiğini öne sürdüler.

Müge ile Gülşen'in söylediğine göre Erken'in kendilerine attığı mesaj özetle, "Benim yasak ilişkimi konuşmaya devam ederseniz, ben de sizi mahvederim." şeklindeymiş.

Müge ile Gülşen'in diğer açıklamaları ise şu şekilde:

"Yasakları seven Ece Erken, konuşma yasağı getirecekmiş. Bir de bizi susturmak için deli saçması, ahlaksızca iftiralar da ortaya atmaya başladı. Namus, şeref, haysiyet kelimeleri Ece Erken için ne ifade ediyor bilmiyorum ama bizim için çok önemlidir. Öyle bel altı iftiralarla bizi susturamaz."

"İnsan biraz utanır, sıkılır Türkiyeye rezil oldun. Programdan da ayrılmak zorunda kaldın, magazinle alakası olmayan kişiler bile biliyor. Evli sevgilisinin konutuna girip, aynalarını kıracak duruma geldin. Bir kenara çekil, bu ülkede adap vardır. Utanıp, bir kenarda durayım diyeceğine 19.45'te tehdit mesajı atıyor."

"Ece Erken'in daha önce birçok kişiyi tehdit ettiğini duyuyorduk. Birisi de Şafak Bey'in eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu. Benan Hanım diyor ki cep telefonuma attığı tehdit mesajları aklınız hayalinize sığmaz."

"Eskiden metresler gizlenirdi, saklanırdı. Konuşmaya utanırlardı. Şimdi öyle bir palazlanmışlar ki. Adamların eşleriyle yaşadıkları evleri basıyorlar, arabalarının aynalarını kırıyorlar. Adamların eşleri, metreslerle ilgili savcılığa başvurup, koruma kararı aldırmak zorunda kalıyorlar."

Müge ile Gülşen'in iddiaları işte bu şekildeydi...

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
apprentice

Neden hep ülkemizde ahlakı, ahlaksızlar savunuyor?

nil-ipek

ne oldu namus abidesi bir zıpladın ikincide böyle tepetaklak oldun

olu-ozanlar-derneginde-ki-olu

M ve G ikilisinden en az EE kadar hoşlanmıyorum. Umarım bunlar ve benzerleri en kısa sürede azalarak biterler.

olivebaby

adamın yaptıkları ece erken kadar konulmadı garibime giden de o. ece erkenin yaptığı haysiyetsizce ama asıl suç adamda, herkesin adama yüklenmesi gerekiyor bence. eşini aldatan o. zamanında da şeyma subaşına hep kötü kadın damgası kuruldu ama kimse ağzını açıp acuna laf etmedi, halbuki evli olup karısını aldatan acundu. genelde eşini aldatan kadınsa o linç yiyor, yok evli kişiyle beraber olan kadınsa yine kadın linç yiyor. aldatma olayında en suçlu evli kişidir bence, hele kadınlar aldatılınca metrese kızıyor ya yine tilt oluyorum çünkü sadakatsizlik yapan kocan asıl ona kızman gerekiyor.

ertunc-okurlar

ataerkil toplum kafası.. bunun suçlusu tamamen erkekler.senin baban deden falan. ama korkudan sesini çıkarmayan sizlerin de suçu var

nymphy

Normalde adama da yüklenirlerdi ama burada ünlü olan Ece ve insanlara demediğini bırakmayıp herkesi programlarda edepsiz ilan edip kendisinin çok farklı olmaması yüzünden dikkati o çekti. İnsanlar Ece'yi zaten sevmiyordu mazlum rolü oynayıp aynayı falan da kırmış. Hem suçlu hem güçlü. Adamın evli olduğunu bile bile bu işleri yapmış. "Dinime küfreden Müslüman olsa bari" durumu olduğu için kabak Ece'ye patladı (haksız da bulmuyorum)

minakossed

keşke şunların da ifşası çıksa topundan kurtulsak

Görüş Bildir