8 Soruda Seni En İyi Anlatan Üç Kelimeyi Söylüyoruz!

-
Abone ol

Bir kelime ile bir insanı tanımlamak zordur. Biz de bu testle seni en iyi anlatan 3 kelimeyle seni tanımlıyoruz!

Hazırsan, haydi başlayalım!

1. İlk olarak sır tutmak konusunda nasıl olduğunu öğrenelim!

Sıra göre değişir!
Nadiren ağzımdan kaçırdığım olur!
Çok yakınım olanlarla bazen paylaşırım!
Bana verilen bir sır benimle beraber mezara kadar gider!

2. Hangisi sence daha kolay?

İnsanlara karşı önyargısız bir şekilde davranmak
İnsanların gözünde bir rol model olmak
Olayları farklı insanların gözünden değerlendirmek
Yeni insanlarla tanışmak

3. Kendinden yaşça küçük birinden moda konusunda tavsiye alır mısın?

Zaten gençler yeterince kötü bu konuda bir de tavsiye mi verecekler?
Herhangi bir tavsiyeye ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum
Söyledikleri kafama yatarsa tavsiye alabilirim.
Tabii ki alırım gençler modayı daha iyi takip edebiliyorlar sonuçta.

4. Sence hayatta bunlardan hangisi daha önemli?

Ailem ve arkadaşlarım
Hedeflere kararlılıkla yürümek
Mutlu ve huzurlu olmak
Yeni maceralara yelken açmak

5. Çocuklar için iyi bir rol model olduğunu düşünüyor musun?

Evet, benden birçok şey öğrenebilirler.
Bazı konularda olabileceğimi düşünüyorum.
Şu anda değil ama belki bir gün olabilirim...
Bu konuda pek emin değilim.

6. Hangisi sence daha kabul edilebilir bir özür dileme şeklidir?

Elleriyle yazdığı samimi bir mektup
Gönlünden kopan bir hediye
Diz çökerek söylediği samimi özür sözleri
Bir buket çiçek

7. Sence en güzel öğrenme yolu hangisi?

Gezmek
İnternet
Okumak
Gözlem

8. Geldik son soruya! Boş bir anında kendini daha çok hangisini düşünürken buluyorsun?

Pozitif, girişken, eğlenceli!

Verdiğin cevaplara göre seni en iyi anlatan 3 kelime: Pozitif, girişken ve eğlenceli. Bu sonuca pek şaşırdığını sanmıyoruz. Hayatın boyunca bu özelliklerin sayesinde hep gözde oldun. Her ortamın aranılan kişisi, neşesi, mutluluğu sensin. Köşeye sinip, çekingen tavırlara büründüğün hiç görülmemiştir. Okul hayatında, arkadaş çevrende, iş hayatında hep girişken tavırlarınla öne çıktın. Umuyoruz ki ömür boyunca bu özelliklerin devam edecek! :)

Kibar, arkadaş canlısı, güvenilir!

Verdiğin cevaplara göre seni en iyi anlatan 3 kelime: Kibar, arkadaş canlısı ve güvenilir. Olabilecek en güzel özelliklere sahipsin diyebiliriz. Kibarlığınla her zaman örnek gösterilirsin. Daha senin bir kabalığına denk gelen olmamıştır. Arkadaşlarının bir numaralı kankası, arkadaş ortamının neşesisin. Bir de bunların üstüne güvenilir biri olman ekleniyor ki ''bir insanın mükemmel olması için daha ne olabilir acaba'' diyoruz!

Sakin, düzenli, rahat!

Verdiğin cevaplara göre seni en iyi anlatan 3 kelime: Sakin, düzenli ve rahat. Ohh senden rahatı yok valla. Dolayısıyla senden dertsizi de. Hiçbir şeyi dert etmezsin kendine. Hayatı oluruna bırakıp tüm sakinliğinle, hayatın sana getireceklerine odaklanırsın. Kendini bildin bileli de düzenli bir insansın. Yaşıtlarının, arkadaşlarının anneleri odalarına girmekten korkarken senin odan hep örnek gösterilirdi. Valla sen bu işi biliyorsun. Aynen devam!

Sıcak, cömert, sevimli!

Verdiğin cevaplara göre seni en iyi anlatan 3 kelime: Sıcak, cömert ve sevimli. Samimiyetimizle söylüyoruz senden daha iyisini bulabilen varsa çıksın karşımıza! Soğuk nevale değilsin. Pinti, cimri değilsin. Sevimsiz, negatif, somurtkan hiç değilsin. Daha ne olsun ya! seni bulan değerini bilmeli valla bizden söylemesi!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beyza-mutlu6

Pozitif, girişken, eğlenceli! Pozitif, girişken, eğlenceli! Verdiğin cevaplara göre seni en iyi anlatan 3 kelime: Pozitif, girişken ve eğlenceli. Bu sonuca pek şaşırdığını sanmıyoruz. Hayatın boyunca bu özelliklerin sayesinde hep gözde oldun. Her ortamın aranılan kişisi, neşesi, mutluluğu sensin. Köşeye sinip, çekingen tavırlara büründüğün hiç görülmemiştir. Okul hayatında, arkadaş çevrende, iş hayatında hep girişken tavırlarınla öne çıktın. Umuyoruz ki ömür boyunca bu özelliklerin devam edecek! :) Eh...Genel olarak yeni bir ortama geçtiğimde çekingen olsam da...Tanıdık bir yerde aynen öyle onedio!

namjoonsmask

sakin, düzenli ve rahat

queen_of_the_7_kingdoms

Pozitif, girişken, eğlenceli! Verdiğin cevaplara göre seni en iyi anlatan 3 kelime: Pozitif, girişken ve eğlenceli. Bu sonuca pek şaşırdığını sanmıyoruz. Hayatın boyunca bu özelliklerin sayesinde hep gözde oldun. Her ortamın aranılan kişisi, neşesi, mutluluğu sensin. Köşeye sinip, çekingen tavırlara büründüğün hiç görülmemiştir. Okul hayatında, arkadaş çevrende, iş hayatında hep girişken tavırlarınla öne çıktın. Umuyoruz ki ömür boyunca bu özelliklerin devam edecek! :)

fatma-kara12

Verdiğin cevaplara göre seni en iyi anlatan 3 kelime: Pozitif, girişken ve eğlenceli. Bu sonuca pek şaşırdığını sanmıyoruz. Hayatın boyunca bu özelliklerin sayesinde hep gözde oldun. Her ortamın aranılan kişisi, neşesi, mutluluğu sensin. Köşeye sinip, çekingen tavırlara büründüğün hiç görülmemiştir. Okul hayatında, arkadaş çevrende, iş hayatında hep girişken tavırlarınla öne çıktın. Umuyoruz ki ömür boyunca bu özelliklerin devam edecek! :)

psyhedelichead

Sakin, düzenli, rahat değil artık huzursuz, karmaşık, düşünceli

Görüş Bildir