Amerikalı Kişisel Gelişim Uzmanının 'Affetmeyi' Anlattığı Seminere 12 bin 800 Lira Ödeyen Defne Samyeli ve Çağla Şıkel'e Gelen Komik Tepkiler

1.4bPAYLAŞIM

Gelen tepkilere ayrı ayrı güldüm! Ne demiş Bergen; "Sen affetsen, ben affetmem!" 😂

İstanbul'da geçtiğimiz gün Amerikalı kişisel gelişim uzmanı Dr. John Demartini’nin ‘Çığır Açan Deneyim’ adlı semineri vardı.

Bu seminere katılanlardan biri de Çağla Şıkel'di.

Bir diğer isim ise Defne Samyeli!

Nefret ve hayranlık hissedilen kişileri anlama ve affetmeyi öğreten seminer, sabah 08:00'da başlayıp, gece 01:00'da bitti. 16 saatlik eğitimin bedeli ise tam tamına 12 bin 800 TL!

"Önce üzerinde çalışmak için bir kişiyi seçin."

En önde oturan Defne Samyeli'ye "Kağıda yazdığınız kişi kim?" diye sorulunca, kağıdı eliyle kapatmış, üstüne bir de "Hayatta söylemem." demiş. 😂

Tahmin edilebilir diye düşünüyoruz...

Bu arada... Kim bu Dr. John Demartini?

Tiger Woods, Mel Gibson, Robert De Niro, Hugh Jackman, Nicole Kidman, Paris Hilton, Donald Trump, John Travolta, Sylvester Stallone, Julia Roberts, Brad Pitt, Louise Hay, Tom Hanks, Michael Douglas, Cameron Diaz, Boris Becker gibi ünlülere mentörlük desteği veren ünlü bir eğitmen kendisi!

Sadece o da değil... Daha fazla başarı, tamamlama ve güçlendirme konusunda uzman bir rehber! Ayrıca Microsoft’un mimarlarından Peter H. Diamonds, Mark Mccormik, Boris Yeltzin, Bill Clinton gibi yüzlerce iş adamına da danışmanlık yapıyor.

İşte bu iki ünlümüzün böyle pahalı bir seminere katılması elbette ki epey bir gündem oldu!

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bir de size soralım madem...

Ne diyorsunuz bu işe? 😂

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-demir9

arkadaşlar 1.000 liradan sprütel eğitim veriyorum, bunu alınca artık böyle insan üstü biri olacaksınız. Siz değerli kerizleri pardon insanları bu eğitime davet ediyorum. Eğer evren size bu yazıyla karşılatırdıysa bunun bir anlamı olmalı, bu basit bir tesadüften ziyade, belki de hayatınızın hediyesi olabilir... :)

ozikosan

fakir olduğumuz için fakir fakir düşünüyoruz. 12800 lira bunlar için para değil. bir bakayım neymiş düşüncesiyle bile vermiş olabilirler

hatice-cagla-burhan

şahsen bende ünlü olsam çok param olsa verirdim ama bu seminer ilgimi çekmedi çekene verirdim

kerem-kasigur

affetmeyi öğrendim! kimi? Cem Yılmaz. bu mudur lan

yobo

Size ne Allah aşkına kadının parası var ki harcıyo nereye isterse oraya harcar. Siz cebinizde 50 lira yokken 5000 liralık telefonu krediyle almayı biliyorsunuz ya!

subasi88

şu kişisel gelişim olayları bi bana mı tıraş geliyor arkadaş ya ? affetmeyi öğretmek nedir ? gerçi adamlar zengin napsınlar halk eğitime gidecek halleri yok ya. bunlara açılan medeniyet kapılarının menteşelerini cilalayım hemi. tamam sakinim

siyahtuval

bence de sana traş geliyor:)))

Görüş Bildir