Bahçeli'den Arınç'a Demirtaş ve Kavala Tepkisi: 'Aslına mı Çekiyorsun Nesline mi Dönüyorsun?'

 > 
0PAYLAŞIM

MHP lideri Devlet Bahçeli, parti grup toplantısında Arınç'ı hedef alarak, "Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan siyaset eskisi bir şahsın Kavala ve Demirtaş’a güzellemeler yapması çarpıklık ve ahmaklıktır. Bülent Arınç nereye varmak, ne yapmak istiyorsun? Nedir seni teröristlere sempatiyle baktıran." dedi. 

'Dileğimiz atanamayan tek bir öğretmenimizin kalmaması'

MHP lideri Bahçeli, grup toplantısında konuştu. Öğretmenler Günü'nü kutlayan Bahçeli, şunları söyledi:

"Covid-19 salgınında uzaktan eğitim öğretim yoluyla yeni dünyanın kapıları hızla açılmaktadır. Öğretmeni sınıfından koparan, öğrenciyi okuldan mahrum eden bu salgının risk ve tehditlerini bütün yönleriyle kavrayıp stratejik avantaja çevirmek için kolları sıvamak zorundayız.

Öğretmenlerimizin sorunlarını ayrı tutmamız mümkün değil.

Öğretmeni ve eğitimi kalkınmanın merkezine koymak yerine neden yıllardır kıyısında beklettiğimiz sorgulanmalı.

Dileğimiz atanamayan tek bir öğretmenimizin kalmamasıdır.  Covid-19 salgınının yoğun bir şekilde yaşandığı bu günlerde MEB Bakanı’nın ve mesai arkadaşlarının muazzam çalışmaları bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir.  Şehit öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum"

'İBB Başkanı'nın hastalık kaynalı vefatlarla ilgili Bakanlık'ı tekzip eden açıklamalarının itibar edilecek bir yanı yok'

"Bilim Kurulu’nun tavsiyelerine, Sağlık Bakanlığı’nın açıklamaları dışında hiçbir söz ve değerlendirmeye kulak asılmamalı. Her kafadan çatlak seslerin çıkması gergin ve tedirgin bekleyişleri şüphesiz tırmandıracaktır.
Vaka ölüm sayıları ile kuşku uyandıracak, korku uyandıracak görüş paylaşanların bize göre samimiyetleri tartışmalı. İBB Başkanı’nın bulaşıcı hastalık kaynaklı vefatlarla ilgili Sağlık Bakanlığı’nı tekzip eden, laçka açıklamalarına itibar edilecek hiçbir yanı yok. Böylesi bir dönemde bile siyasi çıkar peşinde koşmak, devlet ve vatandaş arasında güvensizlik oluşturmaya çalışmak gafilce bir anlayıştır. 

CHP zihniyetin virüsün bulaşma hızından memnun mudur yoksa? Cumhur İttifakı’yla ilgili dedikoduları esefle takip ediyoruz. Mandacılar vites yükseltmişler."

'Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır'

"Alaattin Çakıcı benim benim dava arkadaşımdır, şehidimizin oğludur, vatan ve millet sevdalısıdır, üzerine atılı suçların bedelini 20 yıl cezaevinde kalarak ödemiş bir ülküdaşımızdır. Ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz. Alaatin Çakıcı’nın bu millete nasıl hizmet ettiğini bilenler bilir, bilmeyenler de kendi bilir.
Çakıcı bebeklere kurşun sıkmadı, karakolları ateşe vermedi, yollara mayın döşemedi. Kılıçdaroğlu eğer mafya görmek istiyorsa birlikte anayasa hazırladığı teröristlere baksınlar.

Alaattin Çakıcı ve onun gibi arkadaşlarımız bir dönem Türk devletine suikast düzenleyen terör örgütleriyle korkusuzca mücadele etmiştir. 31 diplomatımızı şehit eden ASALA terör örgütünün peşine düşmüşlerdir.
Asıl mafya, yeraltı dünyasının elemanı Demirtaş değil midir? Kılıçdaroğlu hakkında düzenlenen fezlekenin genel kurula intikal etmesi ve karara bağlanması acil beklentimizdir"

'Bülent Arınç nereye varmak, ne yapmak istiyorsun?'

"Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan siyaset eskisi bir şahsın Kavala ve Demirtaş’a güzellemeler yapması çarpıklık ve ahmaklıktır.

Bülent Arınç nereye varmak, ne yapmak istiyorsun? Nedir seni teröristlere sempatiyle baktıran"

Bu haberler de ilginizi çekebilir 👇

Numarasını Alana Kadar Araçtan İndirmedi: Minibüs Şoförünün Tacizine Uğrayan Kadın 'Aklımdan Özgecan Geçti' Dedi - onedio.com
Numarasını Alana Kadar Araçtan İndirmedi: Minibüs Şoförünün Tacizine Uğrayan Kadın 'Aklımdan Özgecan Geçti' Dedi - onedio.com
İzmir'de Yeni Koronavirüs Tedbirleri: Parklarda Oturma ve Piknik Yasaklandı, AVM'lerde Ortak Alan Masaları Kaldırıldı - onedio.com
İzmir'de Yeni Koronavirüs Tedbirleri: Parklarda Oturma ve Piknik Yasaklandı, AVM'lerde Ortak Alan Masaları Kaldırıldı - onedio.com
Ünlü İş Adamı Kaldığı Villayı Soydu! Kapı Tokmağını Bile Götürmüş - onedio.com
Ünlü İş Adamı Kaldığı Villayı Soydu! Kapı Tokmağını Bile Götürmüş - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir