Başrolde Sürpriz Bir İsim Var! Orhan Pamuk’un Masumiyet Müzesi'nin Amazon Tarafından Diziye Uyarlanacağı İddia Edildi

352PAYLAŞIM

Televizyon dünyasından verdiği haberlerle tanıdığımız 'Ranini'nin aktardığı bilgilere göre Masumiyet Müzesi dizi oluyor!

Kaynak: https://twitter.com/raninimanini/status/...

Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un Masumiyet Müzesi'nin Amazon Prime tarafından diziye uyarlanacağı gündemde.

Bilmeyenler için: Masumiyet Müzesi, 1975'te bir bahar günü başlayıp günümüze kadar gelen, İstanbullu zengin çocuğu Kemal ile uzak ve yoksul akrabası Füsun'un hikâyesini anlatıyor.

Amazon Prime Video, Netflix gibi üyelerine sınırsız film ve dizi arşivi sunan ve çok beğenilen projelere de imza atan bir platform, hatta Netflix'in büyük rakiplerinden de birisi olarak görülüyor.

Televizyon dünyasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla bilinen 'raninimanini' projeyle ilgili detayları şu şekilde açıklıyor:

twitter.com

👇

twitter.com

Netflix'in uluslararası orijinal projelerinden sorumlu Erik Barmack buradan ayrıldıktan sonra kendi yapım şirketini kurmuştu.

Netflix'teki görevi boyunca, Club de Cuervos (Meksika), Elite (İspanya), Suburra (İtalya), The Rain (Danimarka), Dark (Almanya) ve Sacred Games (Hindistan) gibi dizilerin ekrana gelmesini sağladı. Hatta ilk Türkçe proje Hakan: Muhafız da Erik yönetiminden onay aldı.

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Netflix'in Hakan Muhafız'ı Çağatay Ulusoy bu sefer Amazon Prime'ın Kemal Basmacı'sı olacak mı merakla bekliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enk-capital

Ne anlatıyo ki? Orhan pamuk benim bildiğim daha çok durağan kitaplar yazıyo. Felsefe yönü ağırlıklı. Bu romandan bi dizilik aksiyon çıkar mı ki okumadım. Çıksa çıksa nuri bilge ceylan filmi çıkar pamuk'un kitaplarından.

anneyarisi

Karakterin biraz olgun birisi olması gerek Çağatay Ulusoy fazla genç keşke Caner Cindoruk oynasa 10 nömero olur...

mustafa.unlu.735

berbat seçim.. cansel elçin çok yakışır, uğur polat yada fikret kuşkan da

Gizli Kullanıcı

Lütfen ama lütfen şu projeyi berbat etmeyin. Çağatay Ulusoy unn gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu mu düşünüyorsunuz? Berbat! Her şeyi geçtim kitaptaki karakterle alakası olmayacak bir tip. Sen bu işi bilmiyorsun. Dark harici yaptığın dizilerden ve Muhafız dan belli. Çeşit olsunda içerik, kalite önemli değil gibi.

atik.gnc

İzlemek ya da izlememek Bütün mesele bu

Görüş Bildir