Boğazına Bıçak Dayamış! Survivor Yarışmacısı Melisa Emirbayer'in, Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci ile İlgili Anlattıklarına İnanamayacaksınız

392PAYLAŞIM

Şu an şoktayım... Bu anlatılanlar tam bir skandal!

Takip edenler bilirler, dün Bircan Bali ortaya skandal bir iddia attı.

Söylediklerine göre Gökhan Çıra, eşi Selin Ciğerci'yi Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile aldatıyordu...

Bu büyük iddiaların üzerine Seren Serengil'in yaptığı ağızları açık bırakan açıklama da oldukça tepki çekmişti.

Selin Ciğerci'nin aldatılmasını mantıklı bulduğu bir açıklama yapmıştı kendisi...

Size burada bahsetmiştik. 👇

Gökhan Çıra'nın Eşi Selin Ciğerci'yi Survivor Yarışmacısıyla Aldattığı İddialarına Seren Serengil'den Skandal Bir Yorum Geldi - onedio.com
Gökhan Çıra'nın Eşi Selin Ciğerci'yi Survivor Yarışmacısıyla Aldattığı İddialarına Seren Serengil'den Skandal Bir Yorum Geldi - onedio.com

Bugün yeni bir gelişme yaşandı; Melisa Emirbayer, suskunluğunu bozdu!

Seren Serengil'in söylediğine göre kendisi telefonda başına gelen her şeyi tek tek anlatmış.

İşte Melisa'nın anlattığı, Seren Serengil'in duyurduğu olayın ayrıntıları:

"Melisa, bunların ürün reklamını yapmak için çağırılıyor, orada tanışıyorlar. Sonrasında Melisa'yı beğenen Gökhan Çıra, sürekli kızı aramaya başlıyor. Melisa açmadığındaysa hesap sormaya başlıyor. Sonrasındaysa Melisa'ya 'Ben sana aşık oldum. Hayatımda ilk kez böyle hissettim.' diye itirafta bulunuyor. Melisa da 'Siz evlisiniz, Selin Ciğerci var, benim böyle bir şeyin içinde olmam mümkün değil.' diyerek reddediyor. Gökhan Çıra da 'Patlarsam da patlayım, ben zaten Selin'den boşanmak istiyorum.' diye cevap veriyor. Gökhan Çıra, Melisa'yı saplantı haline getiriyor böylece."

"Öyle ki Melisa'nın kapısının önüne adam dikiyor, takip ettirmeye başlıyor!"

"Ardından da kıza sürekli 'Aşağı in, eğer inmezsen mahallede olay çıkarırım.' şeklinde tehditler ediyor. Asıl olay ise Gökhan'ın bu kıza attığı mesajları Selin Ciğerci'nin yakalamasıyla çıkıyor. Yanlarında çalışan Ercan isimli kişi, Melisa Bayer'i 'Senin bu evde can güvenliğin yok, Selin Ciğerci seni öldürecek' diyerek başka bir yere götürüyor. Oraya da Selin Ciğerci elinde bıçakla geliyor. Sonrasında kızı dövüyor Selin. Araya girmek isteyen adamlarına da bıçak savuruyor ünlü fenomen. Melisa'yı da 'Eğer kocamdan uzak durmazsan senin suratına kezzap atarım, benim geçmişte yaşadığım hayatı yaşarsın' diyerek tehdit ediyor.

"İstanbul'da yalnız yaşayan Melisa, İzmir'e annesinin evine sığınıyor korkudan."

"Bu olayları duyan annesi 5. kattan atlamaya ve intihar etmeye çalışıyor. Suç duyurusunda bulunursa kimsenin kızına inanmayacağını söylüyor. Melisa da annesinin ve kendisinin can güvenliğinden korktuğu için susuyor. Bunlar 4 gün önce yaşanmış."

"Şimdi şu sıralar Melisa, suç duyurusunda bulunmak için Cumhuriyet Başsavcılığı'nda."

Olayları ağzımız açık dinledik, merak edenleri de şöyle alalım...

Bu arada Melisa'nın yaptığı son paylaşım:

İşte durumlar böyle... Bakalım, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra bu iddialar karşısında bir açıklama yapacak mı?

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hipergrafi

Bana her zaman için Selin Ciğerci eşi konusunda fazla sahiplenmeci biri gibi gelmişti. Daha önce de eşine mesajlar atan bir kadını düğünden nasıl kovdurttuğunu, aynı kadını restoranın orta yerinde nasıl rezil ettiğini ballandıra ballandıra anlatıyordu. Bence bu kız ve Gökhan Çıra bildiğin kırıştırıyordu ve Selin Ciğerci bunları yakaladı. (Kadının anlattığı gibi evlisin falan diye geri çevirmiş olsa kadın niye onun kapısına dayansın.) Kocasını paraladıktan sonra o sinirle gidip kadını tehdit etti. Şimdi de kadın bu krizden prim çıkarıyor. "Başıma ne geldiyse namuslu oluşumdan geldi. Çok madurum" diye ayak atıyor. Selin Ciğerci'de daha önceki seferlerde ki gibi delikanlıca "Evet yaptım! Gittim kocamdan uzak dur yoksa seni yolarım dedim" diyemiyor. Çünkü o zaman aldatıldığını kabul etmiş olacak ve boşanmaya mecbur kalacak ama şu an için boşanmak istemiyor.

the-wizard

ay çok üüldüm yea

dgysss

Hiç bir yararı olmayan insanlar varlar ve çoğu yararlı insandan daha çok tanınıp, daha çok para kazanıyorlar. İşte Kötü örnek bunlar.

Gizli Kullanıcı

Melisa denen kız selin ciğerci'den daha çok sonradan kadın olmuş gibi gözüküyo. Selin ciğerci'ye inanmazdım ama şu kız eskiden erkektim dese hiç şaşırmam.

kartal-ata

inandırıcı gelmedi . bayağı bir mağdur edebiyatı var söylenenlerde . beni biri beğenecek ben istemicem tehdit edecek sonra ev bark degistiricem bla bla. giderim karısına bak kocan bana mesaj atıyor ben istemiyorum ama tehdit ediyor diye belgelerim eğer bir bok yemediysem kocasıyla . ayrıca annesi niye balkondan atmaya çalışıyor kendisini ne alaka yani. selin ciğerci trans olabilir bu onun tercihi bu tercih üzerinden aşağılamaya çalışanlar daha aşağıdalar. bıçakla saldırmak falan eğer doğruysa bunlar bayağı şeyler bu kadar göz önündeki insanlar için. kısacası ben nedense kıza inanmadım

Görüş Bildir