Bu Gece Hangi Şeytani Ruhla Karşılaşacağını Söylüyoruz!

Psikoloji Testleri
121PAYLAŞIM

Hazırsan biraz yusuf yusuf olacağız...

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

Kadın
Erkek

2. Peki söyle bakalım hiç karabasan gördün mü?

3. Sabah ezanı okunduğunda uyanır mısın peki?

Sürekli uyanıyorum.
Hiç uyanmam.
Bazen.

4. Gece vakti evde yalnızsın. Yatağında uyumaya çalışırken ilk başta tıkırtılar duydun ama önemsemedin. Daha sonra bu tıkırtı odana yaklaşan ayak seslerine dönüştü. Ne yaparsın?

Güvenli bir yere çöker saklanırım.
Yorganın altına girerim.
Çığlık atarım.
Her yeri kilitlerim.
Önemsemem. Uyumaya çalışırım.

5. Bu giflerden hangisi seni rahatsız etti?

6. Son olarak, şeytani ruhlara inanıyor musun?

ENKEBİT

Bu gece, başında altın bir fes ve sağ elinin ortasında delik olan "Enkebit" isimli kötü ruhla karşılaşacaksın. Bu ruh, uykudaki insanları boğazlarını sıkarak öldürüyor. Onunla karşılaşmamak için bana kalırsa bu gece uyumamalısın. O, artık onun adını düşündüğünü bildiği için kesinlikle ziyaret etmeden seni bırakmaz. 

Sadece gece uykunda değil, genel olarak bu sıralar karanlık bir ortamda kalma. Bu kötü ruhun ne yapacağı hiç belli olmaz. Bu arada kesin seni öldürecek diye bir şey de yok. Belki sana gözükür ve korkudan delirirsin. Bilemem! :)

KARAKONCOLOS

Bu gece sen, kış mevsiminde insanlara zarar veren çirkin bir varlık olan "Karakoncolos" ile karşılaşacaksın. Seni uykunda değil, dışarıda karanlık bir yerde bulacak. Sana canının istediği birçok soru soracak ve verdiğin cevaplarda "kara" kelimesi geçmezse elindeki tarakla seni öldürecek. 

Bu kötü ruhu belki daha önce hiç duymadın ama şimdi öğrenmiş oldun. Dikkatli olman konusunda da uyarıyorum seni. Ona verdiğin cevaplara dikkat et ve sakın onu gördüğünde kaçmaya çalışma. Elindeki bilmem kaç kiloluk tarakla seni öldürmesi çok kolay, ondan kaçamazsın. :)

UYLAK

Bu gece, geceleri dışarıda dolaşan insanlara isimleriyle seslenip onlara musallat olan "Uylak" ile karşılaşacaksın. Karanlık bir bölgeden geçerken sana isminle seslenecek ve çok korkacaksın. Etrafında herhangi birini göremeyeceksin ve bir de uzaklardan üzerine doğru taşların atıldığını göreceksin. Bu sırada seninle de alay edecek. Seni öldürmeyecek fakat korkudan resmen öbür dünyaya gidip geleceksin. 

Bunu yaşadıktan sonra bir süre kendine gelemeyeceksin ama korkma daha sana musallat olmayacak. O bir kerelikti. Aklında kalmasına gerek yok. Arkadaşlarının kötü bir şaka yaptığını düşün sadece. :)

ÇOR

Bu gece, gözle görülmeyen ve ateşten yaratıldığı söylenen kötü ruh "Çor" ile karşılaşacaksın. Bu yaratıklar aklına gelebilecek her yerde karşına çıkabilir. Çorlar ağız eğilmesi, kısmi felç veya akıl kaybı gibi hasarlara neden olurlar. Çor'dan nasibini almamak için onu hissettiğin anda başındaki kalpağı almalısın. Çünkü başındaki kalpak olmadan hem ölür hem de görünmezliğini kaybeder. 

Tabii o kalpağı sen takarsan aynı şekilde sen de görünmez olabilirsin ama bunu yapmamanı öneririm. Çünkü sen o kötü ruhlar alemine ait değilsin. Sen canını koru yeter. Kalpağı başkalarının bulmaması için saklaman gerekiyor. Hadi bakalım bu gece neler olacak? Bakalım öldürebilecek misin?

BİÇURA

Bu gece, evlerde gizli gizli dolaşan ve ev halkını rahatsız eden kötü ruh "Biçura" ile karşılaşacaksın. Kadın giysileri giyen bu erkek ruhtan çok çekeceğin var şu sıralar. Döşeme altlarında ve kilerlerde yaşayan bu ruh yemeğe çok düşkündür bu nedenle sana sataşmaması için ona yemek bırakmalısın. kısa bir süre onun ihtiyaçlarına göre hareket etmelisin. Onu da ev halkından saymalısın. Yoksa çok kızar...

Bazı geceler canı oyun oynamak istediğinde aniden gülebilir, bağırabilir, seni alıp başka bir yere taşıyabilir. Ona kızma yani. Tabii yine de dikkatli olmakta yarar var. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
toygar-hanci

orospu evlatları bu nası şeytani ruh taş atıyor amk şeytan mıyı mben niye taşlıyor beni

bugra-enes-unsel

uylak ne ya şeytanın bile şakacısına denk geldim

durukes

ben bir tane şeye baktım izninizle bayılıyorum b- *bayılır*

kimtaehyung.gr

ÇOR? 5. sorudaki şıklara zor baktım aq

ilkeqw

ehü ayol ödüm bokuma karıştı onasıl gifler hÜĞ

Görüş Bildir