Doğduğun Ev Kaderindir 20. Yeni Bölüm Fragmanı

0PAYLAŞIM

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mehdi, Zeynep'in peşini bırakmıyor ve iş çıkışında onu takip ediyor. Mehdi ablasına 'herkes bizi terk ediyor farkında mısın?' diyerek sitem ediyor. Peki Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanı...

Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm Özeti

Boşanma sonrası Zeynep ve Mehdi kendi hayatlarına savrulurlar. Zeynep yeni evinde kendi dünyasını inşa etmeye çalışırken Mehdi de yeni işini kurma heyecanına tutunur. Ne var ki hayat onları karşı karşıya getirmeye ve yaralarını kanatmaya devam edecektir.

Mehdi’nin hayatına hızlı bir giriş yapan Nazlı işle ilgili ona destek olurken bir taraftan da Mehdi’nin çekimine girer. Boşanmanın sancılarını yaşayan Mehdi’ye doğru cesur adımlar atmaktan da çekinmeyecektir.

Cemile ve Nuh’un evlilik hazırlığındaki tatlı telaşları Müjgan’ın aralarındaki ilişkiyi öğrenmesiyle kabusa dönüşür. İki kardeş hayatlarının en büyük çatışmasına doğru ilerler. Cemile’nin yardımına koşan ise yine Zeynep olur. Ancak bu yardım Zeynep ve Mehdi’yi yeni bir krizin eşiğine getirecektir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir