Gerçek Kesit: Karısının Metres Tutarak Kendisini Boynuzladığını Sürpriz Bir Şekilde Öğrenen Adam

431PAYLAŞIM

Herkes hazırsa inanılmaz bir aldatma hikayesi daha başlıyor!

Merhaba değerli Gerçek Kesit tutkunları. Uzun bir aradan sonra hapşırırken ağzını kapatmayan can dost gibi bir bölümle karşınızdayız. Bu bölümümüzün adı ÖLEN Mİ ÖLDÜREN Mİ? ama biz ona AZDIRAN KÖK SEBZELER diyeceğiz.

Bu görmüş olduğunuz sonbahar yaprakları kadar sarı bireyin adı Cüneyt. Yanındaki de Cüneyt'in bedbaht karısı Sevinç. Kadın, evliliğinde kesinlikle adının hakkını veremiyor. Bu yüzden çeşitli çabaları var. Eşi "bi salata yapsaydın bari" dedikten sonra KALK GİT KENDİN YAP LAN diyecek kadar da aktivist.

Sofrada sadece pilav ve bakkal ekmeğini gördükten sonra karbonhidratı sıvı olarak almanın daha mantıklı olduğuna karar veriyor Cüneyt. Bu yüzden masanın yanındaki tuvaletten efil efil çiş kokusu gelen birahanesine gidiyor. Bu leşliğin verdiği mutluluğu yaşayan bilir...

İki biradan sonra masadaki tuzlu fıstıkları cebine doldurup aşkın ve tutkunun zinhar uğramadığı evine gidiyor Cüneyt. Hayvan birisi olduğu için çoraplarıyla dalıyor yatağa ve eşine kerkinmeye çalışıyor. Sevinç imkanı yok sevinçli değil; bu yüzden kocasını tepiklemek suretiyle yaşam enerjisini emen nevresimi üstünden atıveriyor. Zaten o adam sızmasa da ondan hayır gelmezdi, doğru bir hamle yapıyor Sevinç!

Krizi fırsata çevirmek konusunda bir bilirkişi, bir uzman, bir profesör, bir dekan olan Sevinç evden çıkıp gitmesin mi! Peki sizce aniden gelen tatlı krizi için markete mi gidiyor? Yarattığı his için aynı şey diyebiliriz evet. Ah ulan Sevinç!

Ertesi gün kendisinin manav olduğundan domateslerin, patlıcanların ve dahi ekmek ayvalarının haberi olmayan Cüneyt dükkanda takılıyor. Hıyar diye tezgaha kendisini koysa hasılatı ikiye katlayacak durumda. Bir sebzeyle aynı organellere sahip olması çok yüksek ihtimal gibi görünüyor.

Toptancı halindeki ve borsadaki yoğunluk saatlerini ezberleyen Sevinç, aksiyonlu zamanlarını işte tam da bu süre içerisinde yaşıyor. Çünkü Zerzevat Cüneyt'in Kırkağaç Kavununu bırakıp eve gelmesi ihtimaller dahilinde değil. Sevinç duvardan duvara atıyor Metres Engin'i.

Sevinç evde hasat yaparken, Cüneyt tabii ki sap arkadaşlarıyla sıvı karbonhidrat alımına devam ediyor. Verimli toprakları kuraklaştırmak konusunda bir dünyası markası Cüneyt. Bu kafayla sana bu sene de mahsul yok!

Çiş kokulu birahaneden çıkıp evine giden Cüneyt, eşini "SEVİNÇ KALK ÇOK FENAYIM, HUBUBAT FİYATLARINI KONUŞMAMIZ LAZIM" diyerek dürtüklüyor. Peki Sevinç o sırada ne yapıyor dersiniz?

Süt beyaz metresiyle yaşadığı, doldurma parfüm kokulu pembe rüyalar görüyor. Yani o an kimi dürtsen sinirlenir şimdi, kadın da haksız değil yalan yok.

Tarımcılığı bitme noktasına gelen Cüneyt, o sinirle çıkıp gidiyor kankilettosunun evine ve vuruyor rakının gözüne. Masada meze diye bulunan salatalığı dükkandan çalmışlar bu arada.

Metres Engin yine bir operasyona doğru ilerlerken bu sefer mahallelinin radarına takılıyor "Kim ulan bu testosteron kokulu birey?" şeklinde. Mahallelinin en büyük derdi, el alemin 5 dakikalık performansıdır bildiğiniz gibi.

Sevinç, Hüzünç olarak karşılıyor metresini. "Ne oldu bal peteğim, bunlar hiç orgazm göz yaşına benzemiyor?" diyor. Hüzünç, fosfat kokulu kocasından bıktığını ve artık sera hayatına geçmek istediğini söylüyor. Metres Engin de kocasına şimdilik iyi davranması gerektiğini, ilk fırsatta kamyonet kasasıyla kaçacaklarını müjdeliyor.

Her durumda metresinin sözünden asla çıkmayan Sevinç, kocasını mala bağlayacak o müthiş sofrayı hazırlıyor. Cüneyt'in kafa tamamen gidiyor. Böyle mükemmel bir yeni gelin sunumu onun hayatla kopmuş bağlarını yeniden birleştiriyor. Ne salaksın!

İçkinin verdiği yükselişle "HANIM ALLAHINI SEVERSEN KÖK SEBZELERİN İÇERDİĞİ POTASYUM MİKTARINDAN BAHSEDELİM ŞU AN, ÇOK FENAYIM" diyor. İnanmazsınız, Sevinç bu araştırma için ayırdığı bütçeyi daha da genişletip onay veriyor.

Ertesi gün Metres Engin, doldurma parfümünü ensesinden aşağı boşaltmış halde yine operasyon sahasına doğru ilerliyor. İşsiz mahalleli yeniden milletin uçkurunu kendine dert ediyor. Sana ne ulan, sen mi veriyorsun çekmeceli çikolata parasını?

Kaos seviyor bu şerefsizler arkadaşlar, facia seviyor. Başkasının mutsuzluğu onların hayat enerjisini pompaladığı için Cüneyt'e gidip "Senin Hanım evde illegal bitki yetiştiriyor yalnız" diyiveriyorlar.

Sevinç, Metres Engin'in süt beyaz teninde parmaklarıyla daireler çizerken Cüneyt evi basmasın mı? Bi 5 dakika sonra bassaydı keşke, hepi topu o kadar yani...

Kamuflaj için dünyanın en tutmayan saklanma yöntemi olan gardırop seçiliyor. Gerçekten her biriniz birbirinizden geri zekâlısınız ya du bakalım...

Cüneyt seyrettiği filmlerden aklında kaldığı için hemen taksitle aldıkları ceviz gardıroba doğru yöneliyor. Metres Engin adeta kışlıkların arasına kaldırılmış gocuk gibi düşüveriyor Cüneyt'in önüne sevgili dostlar...

Ve bakın neler oluyor? Cüneyt kök sebze merakını özgürlüğünü yok ederek ödemek zorunda kalıyor.

Sevinç, Kumluca Sera Üreticileri Birliği tarafından yılın girişimcisi ödülünü almaya hak kazanıyor.

Metres Engin, "Sevinç'in serasındaki bir çiçeğin özüne konacam ve belki de o arı ben olacam" diye yatıyor du bakalım.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gunesliler

Eda ve gerçek kesit, Witcher' ın yeni sezonunu bekler gibi bekledim bu bölümün de gelmesini, ve witcher biter gibi bitti çabucak. Gerçek kesit biterse nolcak? RE-make gelmez ki şimdi buna da (: Kim verecek kaleci saçlı adam ile sarıbıyık' ın hakkını ? ((:

cagirmayin-gelmeyecegim

Eda nerdesin kaç zamandır ? Nasıl iyi geldin yine . Hoşgeldin . Senin yaşadıklarına rağmen hayata olan bağlılığına enerjine hayranım . Sana bir sarılma borcum var diğer yazına zamandım . Tekrar ne iyi ettinde geldin .

Gizli Kullanıcı

Kışlıkların arasına kaldırılmış gocuk gibi düşüveriyo :D

muhammed-gungor1

Hep o açık parfümden bu parfüm başka parfüm

lutfen-ama

Eda ve mükemmel ötesi anlatımı.. Her yazdığı cümleye on dakika gülmeme rağmen çık hızlı bitti yahu içerik. Kalite akıyor bu seriden.

Görüş Bildir