Haluk Levent, Elazığ'daki Deprem Sonrası Bağış Yapmak İsteyen Bir Kişinin AHBAP'a Neden Güvenmesi Gerektiğini Tane Tane Anlattı!

-
Abone ol

Haluk Levent'in bu içten tavrına hayranım...

Anadolu rock müziğinin tartışmasız en büyük ismi olan ve şarkılarıyla gönlümüze taht kuran Haluk Levent, sosyal medyayı kullanma şekliyle de hepimizi kendisine hayran bırakıyor.

Aslında çok uzun yıllardır kendisini yardım işlerine adamış olsa da sosyal medyanın önlenemez bir şekilde popülerleşmesiyle birlikte Haluk Levent çok büyük bir işe vesile oldu.

Kurduğu ve devam etmesini sağladığı AHBAP'la Türkiye'nin dört bir yanında yardım bekleyen herkese ulaştı, çevre bilinci kazandırdı ve hayranlarını yalnız bırakmamak için elinden geleni yaptı.

28 bin TL'lik işitme cihazına ihtiyacı olan 3 yaşındaki Elif'in yardımına koşan takipçisine kahvaltı hazırlayan, hayranının ısrarlarına dayanamayıp işi gücü bırakarak mezuniyet törenine katılan, kendisinden ziyade her zaman yardım yapanları ve AHBAP ekibini ön plana çıkaran Haluk Levent Elazığ'daki depremin ardından da harekete geçti.

Elazığ ve çevre illerde etkili olan 6.5 büyüklüğündeki depremin hemen ardından harekete geçen ve AHBAP'ın kasasındaki tüm parayı bölge için ayıran Haluk Levent, konteyner kent için de harekete geçti.

Tüm bu gelişmeler olurken, Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın sosyal medya üzerinden bağış istemesi tepkilere neden olmuş; alınan deprem vergilerinin nereye gittiği sorgulanmıştı. Bu sorguyla birlikte farklı yerlere bağış yapmayı düşünen kişiler arayışa girdiler ve AHBAP'ın doğru tercih olup olmayacağını tartıştılar.

Twitter'daki ipsiz uçurtma isimli kullanıcı da AHBAP ve Haluk Levent ile ilgili çekincelerini sorular sorarak atlatmaya çalıştı.

twitter.com

Dernek çalışanlarının maaşları, torpil dönüp dönmediği, gelirler, giderler, aklında varsa sordu anlayacağınız...

Ve Haluk Levent de bu sorulara içtenlikle cevap vererek, aslında herkesin merakını giderdi.

300 bin gönüllüyü 9 kişilik ekibin yönetmesi gerçekten muazzam...

Hem sorulara hem de Haluk Levent'in cevaplarına sosyal medyadan da çok güzel tepkiler geldi...

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
captainhector

Benim ablam ahbap a üyeydi bir ara sonradan ayrıldı nedeni bazı üyelerin insanları dolandırması tabi bundan Haluk Levent in haberi yoktur engel de olamaz.

devran-karasu

Yanlış anlamayın ama üyenin yaptığını engellemek yerine (Başkan'a söylemek vs.) bu oluşumdan ayrılmak o üyelerin ekmeğine yağla bal çalmaktan başka hiç bir şey değildir.

amansende

Şu şüphelendiğimiz sorulardan 1 tanesini sorsak devlet karşıtı, dinsiz, anarşist, herşey oluruz bir de hakkımızda dava açılır işimizden gücümüzden oluruz

blizzard

Haluk Levent gibi insanlar olmasa Türkiye sosyal yaşamda Çin ile denk duruma gelecek.

baybars14

sen bi kapat aç kendini birader saçmalamaya başladın. Bot mudur nedir arkadaş, her başlıkta ülkeyi boklamanın derdinde Pomeranian.

ankhe

Haksız mı?

baybars14

Haklı olduğu kısımları asla inkar etmiyorum, ancak malum şahsın kronolojik olarak baştan aşağıya tüm yorumlarına bakın ne demek istediğimi anlarsınız. Yaşadığımız gün itibariyle birçok alanda birçok sorunumuz var, ama bunu ABARTILI bir şekilde kalbur üstü benzetmelerle sulandırmak art niyetten olsa gerek.

ufukdiyo

Dikkat ediyorum twitter'da ahbapla Sağlık Bakanlığı çözüm hesabı denk tutuluyor. İkisi de aynı anda mention ediliyor.

kdrkara

Güvenmiyorsanız göndermeyin, güvenen insanların gönderdiği yardımlar yetiyor çok şükür.

Görüş Bildir