Hangi MasterChef 2020 Yarışmacısısın?

145PAYLAŞIM

Senin karakterin hangi MasterChef 2020 yarışmacısıyla eşleşiyor?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Şu anki yaptığın işten ne kadar memnunsun? Bizim için puanlar mısın?

Hiç memnun değilim!
En çok sevdiğim işi yapıyorum!

4. Peki etrafındaki insanlarla olan iletişimin nasıl?

Sosyal bir insanımdır, herkesle konuşabilirim.
Pek kimseyle konuşmam, sadece sevdiklerimle.
Pek umurumda değiller, konuşmasam da olur.

5. Bu tablolardan hangisi evinin salonunda muhteşem olur?

6. Önüne çıkan sıkıntılar karşısında nasıl bir insan olarak tanımlayabilirsin kendini?

Çözüm odaklı
İlgisiz
Kararsız
Soğukkanlı
Telaşlı
İş bitirici

7. Sence bu şeflerden hangisi daha sempatik?

Somer Şef
Danilo Şef
Mehmet Şef

8. Son olarak sende bu özelliklerden hangisi daha baskın?

Ayyüce!

Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Ayyüce ile eşleşiyor! Sen, diğer insanlara pek benzemiyorsun. Kendine has tavırların ve fikirlerin var. Kendinden eminsin ama hırs küpü değilsin. Hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor, bu yolda elinden gelen bütün çabayı gösteriyor, emek veriyorsun. Tüm bunların karşılığını almayı tabii ki istiyorsun ama biliyorsun ki kaybetmek dünyanın sonu değil. Bugün değilse de bir gün kazanan mutlaka sen olacaksın.

Özgül!

Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Özgül ile eşleşiyor! Dünyanın en dürüst insanı olabilir misin? Sen de diğer birçok insan gibi kendine fazlasıyla güveniyorsun ama bunun arkası kesinlikle boş değil. Sen kendinden sonuna kadar eminsin. Yaptığın iyi ya da kötü her şeyin sonuna kadar arkasındasın. Ne istediğini ve bu isteğini elde etmek için ne yapmak gerektiğini tüm detaylarıyla biliyorsun. Sabırla adım adım başarıya giden yolda tereddütsüz ilerliyorsun.

Esra!

Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Esra ile eşleşiyor! Öncelikle oldukça tatlı dillisin. Birinin kalbini kırman, özellikle bunu söylediklerinle yapman çok zor. Kendinden eminsin, başarmak için elinden geleni yapıyorsun ama başaramayınca da yıkılmıyorsun. Her seferinde kendini yeniden kanıtlayacak gücü toplayarak geri dönüyorsun. Tamam kuzum senin için söyleyeceklerimiz bu kadar!

Furkan!

Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Furkan ile eşleşiyor! Her zaman kendine güvenin tam. Hatta seninki özgüveni geçmiş, biraz kendini beğenmişliğe yaklaşmış diyebiliriz. Bu özgüven de yersiz değil aslında. Son derece başarılısın. Bir kere bazı şeyler için emek vermiş, çabalamışsın. Bu emeklerin karşılığını görmeyi istiyorsun. Zaten öyle kolay kolay hırsına yenik düşecek biri olmadığından bu durum da senin için bir sorun oluşturmuyor.

Emir!

Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Emir ile eşleşiyor! Başarı desen sende, yetenek desen sende, dürüstlük desen sende, saygı desen sende. Daha ne olsun? Sen, gerçekten harika bir insansın. Başarının farkındasın, bu yüzden hedefine giden yolda tahriklere de kıskançlıklara da kulak asmıyorsun. Bu kadar yetenekli olunca yoluna taş koyanlar oluyor haliyle. Fazla üstüne gelinirse lafı gediğine koyuyorsun. Tabii saygı sınırlarını kesinlikle aşmadan.

Barbaros!

Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Barbaros ile eşleşiyor! Sen, biraz tuhaf bir insansın. Yani insanlar dışarıdan seni böyle görüyor. Fakat bu tuhaflık değil. Sen, dünyanın çok fazla ciddiye alınmayacak bir yer olduğunu erkenden fark etmişsin. Hiçbir şeyi ciddiye almıyorsun. İnsanların senin hakkında ne düşündüğünü de önemsemiyorsun. Her şeyin sonuna kadar keyfini çıkarmaya çalışıyor, öyle her şeyi kendine dert etmiyorsun. Bunu nasıl yapıyorsun?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-inan

Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Furkan ile eşleşiyor! Her zaman kendine güvenin tam. Hatta seninki özgüveni geçmiş, biraz kendini beğenmişliğe yaklaşmış diyebiliriz. Bu özgüven de yersiz değil aslında. Son derece başarılısın. Bir kere bazı şeyler için emek vermiş, çabalamışsın. Bu emeklerin karşılığını görmeyi istiyorsun. Zaten öyle kolay kolay hırsına yenik düşecek biri olmadığından bu durum da senin için bir sorun oluşturmuyor.

arda-inan

aNa gÖtEn sKimM

ozzy_oz

Barbaros! Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Barbaros ile eşleşiyor! Sen, biraz tuhaf bir insansın. Yani insanlar dışarıdan seni böyle görüyor. Fakat bu tuhaflık değil. Sen, dünyanın çok fazla ciddiye alınmayacak bir yer olduğunu erkenden fark etmişsin. Hiçbir şeyi ciddiye almıyorsun. İnsanların senin hakkında ne düşündüğünü de önemsemiyorsun. Her şeyin sonuna kadar keyfini çıkarmaya çalışıyor, öyle her şeyi kendine dert etmiyorsun. Bunu nasıl yapıyorsun?

laurapalmer

ayyüce aşkım

gzm-ynklr

Verdiğin cevaplara göre senin karakterin Esra ile eşleşiyor! Öncelikle oldukça tatlı dillisin. Birinin kalbini kırman, özellikle bunu söylediklerinle yapman çok zor. Kendinden eminsin, başarmak için elinden geleni yapıyorsun ama başaramayınca da yıkılmıyorsun. Her seferinde kendini yeniden kanıtlayacak gücü toplayarak geri dönüyorsun. Tamam kuzum senin için söyleyeceklerimiz bu kadar!

Görüş Bildir