İBB'nin Yaptığı Esprili Paylaşımı Gerçek Zanneden AKP'li Meclis Üyesi Ya Sabır Çektirdi

2.4bPAYLAŞIM

Durumu tek bir emojiyle özetlersek:🤦‍♂️

Hatırlayanınız vardır. Twitter'da @satrayni tarafından Cristiano Ronaldo'nun eline Nutuk tutuşturulduğu görsel viral olmuştu.

İBB de bu görseli esprili bir şekilde kitap bağışlarını duyururken kullanmıştı.

Tabii başta A Haber olmak üzere pek çok mecra da adeta oltaya takılmıştı.

Hatta şu içeriğimizde de bu olayı vermiştik...

İBB'nin Paylaştığı Espriyi Anlamayan A Haber Dalga Konusu Oldu - onedio.com
İBB'nin Paylaştığı Espriyi Anlamayan A Haber Dalga Konusu Oldu - onedio.com

Olayın üstünden haftalar geçmesine rağmen konu meclis toplantısında tekrar gündeme geldi 👇

İmamoğlu da bu duruma şöyle yanıt verdi.

Meclis üyesi Yavuz Selim Tuncer'in konuyu idrak edememesine daha sonrasında olayı ciddiyetsizliğe bağlamasına timeline yanıtsız kalamadı.

bulutsuz

👇

cem volkan keskin

👇

👇

ufuk

👇

akıncı

👇

altan

👇

öykü doğan

Bakalım 16 milyon insanın yaşadığı dev metropolü yöneten mecliste bunun gibi hangi önemli olaylar tartışılacak...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can-ozaras

Boşuna tartışmaya olayı siyasallaştırmaya gerek yok bu tosun önce gerçek zannediyorr sonra yapanı belediye zannediyor battıkça batıyor sonrasında bir de tüy diktiği sahne var o yer almamış videolarda

kendineassassin

Böyle böyle anlıyor insan, câhil bir "hocaefendi"nin binlercesini nasıl kandırabildiğini..

the-wizard

ahahaha

narrutoo

Belki de ciddi bir paylaşımdı ve ortaya çıkınca şakaya vurdular :) Sonuçta İmamoğlu çok güzel kıvırır, bknz: "it demedim yahu basit dedim". Akp seçmenine burda cahil diyenlerde bu dönüşe inanmışlardı :) O çok düzgün bir insan it demez basit der.

serkan-yildiz17

bi bitmediniz lan. vallahi bitmediniz.

kendineassassin

Hacı o masal eskidi yâ.. Aynı zarftan çıkan dört pusuladan yalnızca biri hîleli(!) sayıldı, seçim yenilendi, 800 bin fark soktu seçmen; çıkaramadın mı hâlen?? Kıyamam la..

narrutoo

İt demedim ya bitmediniz dedim. Neden işinize gelmediğinde cevap vermekten kaçınıp konuyu farklı yerlere çekiyorsunuz? Böyle bir yalan attı ve tüm seçmenleri yedi veya yemek zorunda kaldı :)

narrutoo

Eğer bilmem kaç oy farkla kazanmak sokmaksa AKP Türkiye genelinde yaklaşık 20 yıldır size sokup sokup çıkarıyor demektir. Böyle hakaretlere gerek yok.

pars25

kardeşim biraz okusan anlardın bir mizah sayfası belediyeden önce photoshop yapıp paylaşmış hani komiklik falan gülmek falan sarayına günlük 10milyon harcayanlar ayakkabı kutusunda para saklayanlar falan bilir hah mutlu olmak.İbb ise sonunda "GÜLÜCÜK" emojisi ile mizah yapıyor halkı eğlendirmek hani bi tane çomar da "ARAŞTIRMADAN" tweetin sonundaki gülücüğe bakmadan daha önce bir mizah sayfasında paylaşıldığını bilmeden ve azıcık "AKLINI" kullanarak ironi ve mizah olduğunu anlamadan İmamoğlu başkanı kötülemeye çalışıyo şimdi "ANLADIN MI?"

narrutoo

Sen ne anlatıyorsun? Aynı olayın siz CHP lilerin başınada geldiğini söyledim sadece, yani İT demedi BASİT dedi falan diyorlardı zamanında :)

rans

Ananı da al git diyorlardı zamanında kız mıdır dul mudur bilmem diyorlardı baş örtüsüz kadın perdesiz ev gibidir diyorlardı hatırladın mı ? itlik basitlik sıkıntı değil affedersiniz ermeni biliyorsunuz alevi sıkıntı mesela (!)

benyanki

Şehite kelle, iki ayyaş, ayakkabı kutuları bunlara it demek itlere hakaret bile olur. Hala gelmiş burda yalamaya devam ediyor.

narrutoo

Taraf tutmak yalamaksa seninde yaladığın bir taraflar var sıkıntı yok o konuda. Her zaman olduğu gibi mevcut konuya verecek cevabınız olmadığı için birşeyler geveleyip duruyorsunuz. Burada konu ne? Birşeylere inanmak değil mi, bende diğer kesimdede bu tarz şeylere inananlar olabileceğini söyledim. Gelen giden bi konu bırakıp gidiyo :) Kara geçmiş arıyorsan git boraltan köprüsünde neler yaşanmış bir bakın.

benyanki

Ben bir taraf tutmuyorum. Kim benim şehitime dil uzatırsa, kim benim vergimi ayakkabı kutusuna koyup gemicikler alırsa, kim bu ülkenin kurtarıcısı ve kurucusuna ayyaş derse benim sorunum onlarla. Senin gibiler omurgasız olduğu için adamlar suratına bile tükürse ama yol yaptı diyecek kadar zekasızsınız. Bence sen en iyisi git bir keyif çayı iç.

narrutoo

Yapılan onca şeyi görmeyip sadece yolu görmekte körlükten başka birşey değil. Öncekiler bu zamana kadar yol bile yapmamışki bu kadar yola muhtaç kalmış insanlar. HPD ile ortak anayasa hazırlarlar ondan rahatsız olmazsın, şehit lafını ağzına alırsın. Siz sadece şehidi kullanırsınız. 40 yıldır devam eden terörü bitirme noktasına getirdi adam, karakollarımıza baskın yapamıyor o itler. Amerikadan aldığımız görüntülerle boş dağları bombalaya bombalaya bir hal olmuştuk, şimdi kendi uymuzla izleyip, kendi ihamız ile vuruyoruz o itleri. Ama siz gidin onarla anayasa hazırlığı yapın. Bir AKP ile dalga geçerkende diğer yapılanları görmeyin yol yaptı diye dalge geçin. Daha düne kadar şehitleri sayardınız bugün 3 oldu 5 oldu diye kullanırdınız. AKP'yi en çok askeriyemizi milli anlamda geliştirdiği için seviyorum. Dalga geçecekseniz açın kara geçmişinizle dalga geçin.. Boraltan köprüsünde azerileri satacak kadar alçak bir geçmiş

benyanki

Akpden önce at arabasıyla gidiyoduk zaten demi? Yol yokmuş bırak palavrayı. 40 yıldır devam eden terörü bitirme noktası diyorsun el ele kol kola teröristler poz verenler onlar değilmiş gibi konuşuyorsun. Bu ülkede patlayan bombalar verilen canlar akp hükümetinde olmamış gibi konuşuyorsun. Meclisteki fetö yapılanmasını araştırılsın önerisini bile akp ve mhp oylarıyla red yiyor hala gelmiş anca Şehidi kullanırsın diyorsun. Sizin yatacak yeriniz yok. Sen hüloooğğğ diye bağırmaya devam et.

edadaa

Bu ülkede meclisten bir deprem önergesi geçirmek için iki yıl uğraşıldı ama maşallah twitterdaki goygoy ciddi bir mesele gibi hemen konuşuluyor. Ülkenin hali ortadayken mecliste bir twitin hesabını soran milletvekillerine ihtiyacımız yok. Bütün samimiyetimle söylüyorum şu adamın ne beni temsil etmesini ne de benim adıma karar almasını istiyorum. Benden uzak Allah'a yakın olsun.

specialturk

orada bir de alkışlayan bir tayfa var. hey Allahım Yarabbim...

Görüş Bildir