Korona'yla Savaşmanın En Etkili Yolu: Bağışıklık Sistemi!

-
Abone ol

Maalesef zor bir dönem geçiriyoruz ama sosyal izolasyon kurallarına dikkat ederek ve bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bu günlerin de üstesinden geleceğiz. Özellikle risk grubunda yer alan yaşlı ve kronik hastalığı olan sevdiklerimizi korumak adına, zorunda kalmadıkça evden çıkmıyoruz. "Hastalık bende yok." diye düşünmeyin. Belki de hafif semptomlarla hastalığı atlattınız ama taşıyıcısınız. Evde kalarak hem enfekte olma, hem de virüsü bulaştırma risklerini minimuma indirmiş oluyoruz. Amacımız hastanelerde oluşan hasta yoğunluğunun artmasını engellemek ve sağlık personellerinin yüklerini arttırmadan hastaların daha iyi bir sağlık hizmeti almasını sağlamak. 

Kesinlikle panik yapmıyoruz ve bize fayda sağlayacak önlemlerin tamamını alıyoruz. İlerleyen günlerde sağlıklı bir şekilde hep bir araya gelebilmek için, fiziksel olarak bir süreliğine birbirimizden ayrı kalıyoruz. Lütfen bunu unutmayalım. 

Hepinize çok sağlıklı ve mutlu bir hafta sonu diliyoruz. Evde geçirdiğiniz vakti en verimli şekilde kullanabilmeniz dileğiyle... 🌹

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir