Miss Turkey 2021'de Sunuculuk Yapan Eser Yenenler'in Eşi Berfu Yenenler'in Gafı Geceye Damgasını Vurdu!

1.1bPAYLAŞIM

Miss Turkey 2021, dün akşam belli oldu. Aynı zamanda Faruk Sabancı'nın kız arkadaşı Dilay Korkmaz'ın da kardeşi olan Dilara Korkmaz, Türkiye'nin en güzel kadını seçildi. Tartışmalar yaratan bu sonucun yanı sıra geceye bir başka olay daha damgasını vurdu. Miss Turkey 2021 yarışmasının final gecesine, sunuculuğu üstlenen Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler'in sözleri çok konuşuldu. Berfu Yenenler, eşine "Kendimi sana bırakmam konusunda emin misin? Kendimi ne zaman sana bıraksam çocuğumuz olur" dedi. Yenenler'in bu sözleri, salonda kahkaha tufanı kopardı.

Dün akşam bildiğiniz üzere Türkiye'nin en güzel kadını seçildi ve aynı zamanda Faruk Sabancı'nın da 'baldızı' olan Dilara Korkmaz birinci oldu.

Sonuç her zamanki gibi tartışmalar yarattı. Biliyorsunuz, Miss Turkey aslında pek de kimsenin umurunda değil gibi artık. Şevval Şahin'den sonra bıraktık... 🤪

👇

Türkiye'nin En Güzel Kadınları Açıklandı, Sürpriz Sonuç Çıktı: Miss Turkey 2021 Yarışmasının Sonucu Belli Oldu - onedio.com
Türkiye'nin En Güzel Kadınları Açıklandı, Sürpriz Sonuç Çıktı: Miss Turkey 2021 Yarışmasının Sonucu Belli Oldu - onedio.com

Bu 'görkemli' gecenin sunuculuğunu sosyal medyada da epey fenomen olan Berfu & Eser Yenenler çifti yaptı.

Biliyorsunuz, Berfu Yenenler de 2015 yılında Türkiye 4. güzeli olmuş ve  Miss International Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etmişti.

Herkesin severek takip ettiği çift, yarışmada sunuculuk yaptıkları sırada da kahkahalar attırdı.

Daha doğrusu Berfu Yenenler'in gafı, geceye damgasını vurdu! 😅

Eser Yenenler, elindeki kağıttan sunum yapmak için eşinden izin istedi. Ancak buraya kadar normal olan diyalog, Berfu Yenenler'in kısa süre sonra söylediği sözlerle bir anda sıra dışı hal aldı.

Eser Yenenler eşine yönelik, "Bırak ben sunayım istersen" ifadelerini kullandı. Eşinin cevabı ise salonda önce derin bir sessizlik yarattıktan sonra kahkaha tufanı kopardı. Berfu Yenenler'in "Eser, ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor" cevabı ortalığı yıktı. Ünlü çiftin bu diyaloğu magazin gündeminde ve sosyal medyada üst sıralara çıktı.

Diğer yandan Berfu Yenenler'in verdiği cevabın ardından kameralar güzel manken Azra Akın'a çevrildi. Akın'ın Berfu Yenenler'i alkışlayıp kahkaha atması gözlerden kaçmadı.

Kimisine göre de bu sözler biraz gereksiz geldi...

İşte o anlar:

Ve gelen ilk tepkiler:

Siz ne diyorsunuz bu olaya?

Komik mi yoksa yersiz mi? 🤔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
the_gost

Gaf değil ki espri yapmış. Biraz bel altı ama olsun

lochness

gayet tatlı ve komik olmuş yersiz falan değil takmayın bu kadar

ercannedio

Çok yanlış bir yerde yükselmiş.

csa

Bu gaf değil sayın salaklar. Bu bir espiridir, hayatında yabancı bir komedi işi izlemiş olan da benzerlerini çokça duymuştur zaten.

gorgon

Yazının başlığına göre Eser Yenenler sunuculuk yapıyor alakasız bir şekilde eşi de gaf yapıyor anlaşılıyor Kadını neden eşiyle tanımlıyorsunuz? Kadın erkek olmadan var olamıyor mu?

Görüş Bildir