Öz Babası Tarafından Yıllarca Cinsel İstismara Maruz Kalan TikTok Fenomeni Dilara Kaçmaz'ın Kanınızı Donduracak Hayat Hikayesi

-
Abone ol

Baba olamaz bu insan!

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=4TbwWZaW...

Tiktok fenomeni Dilara Kaçmaz'ın sokakta dans ederken çektiği videolara sosyal medyayı az çok takip ediyorsanız denk gelmişsinizdir. Çok konuşulmuş hatta eleştirilmişti.

Fakat konumuz videoları değil. Bu içerikte videoları bir kenara bırakıp Gökhan Çınar'ın Katarsis koltuğuna konuk olan Kaçmaz'ın pedofili olan öz babasının elinden kurtuluş hikayesini anlatacağız.

Onun öyküsü aslında annesinin evlendirilmesiyle başlamış. Dilara'nın dayısının evlenmesi için henüz 13 yaşında olan annesi kendisinden 10 yaş büyük biriyle evlendirilmiş. Sırf dayısı başlık parası alıp başkasıyla evlenebilsin diye.

Bu evliliğin üstünden 6-7 yıl geçtikten sonra annesinin evlendiği kişi il dışına çalışmaya gittiğinde annesi, arkadaşının kardeşi tarafından tecavüze uğramış.

Tecavüz sonucunda da annesi Dilara'ya hamile kalmış ve ne yazık ki kendisine tecavüz eden erkekle yani Dilara'nın babasıyla evlenmek zorunda kalmış.

Annesi bu evlilikte çok kötü durumlar yaşamış. Babası hem kendisine hem de annesine sürekli şiddet uyguluyormuş. Onu öldürmeyi çok isterdim diyor Dilara... Bu karanlığın içinde renkli bir çocuk olduğunu da ekliyor aynı zamanda.

Dilara'nın annesi, 9 aylık hamileyken bile babası tarafından şiddet görüyormuş.

Fakat babası onun renkli dünyasını çekip almış elinden. Dilara daha küçücükken babası geceleri gelip cinsel organına, vücuduna dokunuyormuş.

"Bana bir gün oyuncak almadı ama ben babamın cinsel organını oyuncak olarak tanıyordum." cümlesini kurmak zorunda kalıyor. Bir çocuk için bu cümleyi kurmak ne kadar acı verici... Bunu ondan başkası anlayamaz sanırım.

Dilara tuvalete girdiğinde babası tuvalet deliğinden kendisini izliyormuş. Bununla kalmayıp birlikte porno izlemeleri için zorluyormuş.

Bu duruma ses çıkarmak istese de babası onu annesini öldürmekle tehdit ediyormuş. Bu durum 11 yaşına kadar devam etmiş.

Bir gün yaşadığı bu cinsel istismarı annesine anlatmış ve annesi de direkt eşyalarını toplayıp kardeşiyle birlikte Dilara'yı da alarak o evi terk etmiş.

Çocukluğu babası tarafından çalınan Dilara, bu süreçten sonra dans ederek kendisini iyileştirmeye başlamış.

View this post on Instagram

Yersennn😍😍😍

A post shared by @ dilarakacmazofficial on

Hayat hikayesini yazdığı "Göğsündeki Uykumu Bölme" isimli bir kitabı da var Dilara'nın.

Kanımızı donduran, gözyaşlarımıza hakim olamadığımız Dilara'nın hayat hikayesini kısa da olsa kendi aktardıklarıyla sizlerle paylaşmak istedik.

Dilara Kaçmaz'ın hayatını daha detaylı buradan dinleyebilirsiniz;

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pazartesi

bu hikaye fazla geldiyse bir lisenin rehberlik hocasını dinleyin bir de. ben bir kez dinlemeye kalktım, ruhum soldu. kabul etmek istemeseniz de Türkiye'de de diğer ülkelerden farksız olmak üzere ensest taciz-tecavüzler yoğun bir şekilde yaşanmaktadır.

seldaaaa

Benim anlamadığım babasının tuvaletin kapı deliğinden baktığını nasıl gördüğü, küçükken sırtında gözü vardı sanırım . Bir şeyi gerçekten yaşadıysanız 3. şahısın gözünden olan cümleler kuramazsınız . Güzel hikaye ama eksikleri var .

zigana

YUH !

eresbos

İnsanlar sokakta dans eden bir kadını neden eleştirirler anlamıyorum. Keşke herkes dans etse sokaklarda keşke insanlar eğlenebilmeyi öğrense biraz.

toreador

hikaye gercekse cok uzucu ama linci goze alarak soylemem lazim ki bana reklam gibi geldi bu

deen-tharkuho

Babalığı gerçekten hak edenler baba olamazken böyle şerefsiz orospu çocuklarının baba olması hiçbir şekilde adil değil

Görüş Bildir