Psikolojine 10 Üzerinden Puan Veriyoruz!

-
Abone ol

Bakalım bu aralar psikolojin ne kadar bozuk?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Moralin çok bozuk diyelim. Bu yerlerden hangisinde derin bir nefes almak isterdin?

4. Yakın arkadaşlarınla ne sıklıkla görüşürsün?

5. Kendini en çok kimin yanında güvende ve rahat hissediyorsun?

Ailemden biri
Sevgilim
Arkadaşlarım
Kimsenin yanında güvende hissetmiyorum.

6. Bu evde kaldığımız günler senin için nasıl geçiyor?

Sıkıcı
Eğlenceli
Ben normalde de evde olduğum için bir fark yok :)
İlk başlarda güzeldi ama artık sıkılmaya başladım.

7. Peki sevgilinle birlikte kalabalık bir ortama girdiniz ve bütün ilgiler onun üzerinde toplandı. Geri planda kalmak seni rahatsız eder mi?

Evet, bütün ilgi neden onun üzerinde toplansın ki?
Katıldığımız ortama, konuşulan sohbete göre değişebilir.
Hayır canım bununla gurur duyarım.

8. Son olarak, "mutluluk" deyince aklına bunlardan hangisi geliyor?

Para
Aşk
Aile
Dostluk
Kariyer
Daha başka bir şey.

10/10!

Senin şu hayatta hiçbir şey umrunda olmadığı için psikolojik olarak gayet iyi durumdasın. Öyle kafana her şeyi takmayan hayattan zevk almaya çalışan bir insansın. Senin mutlu olman için öyle büyük şeylerin olmasına gerek yok. Gerçekten keyfine bakan bir insansın. Ve etrafındaki insanların ne söylediği veya ne düşündüğü çok da alakadar etmiyor seni. Yakın arkadaşların seni güler yüzlü ve pozitif bir insan olarak tanıyor. Ve seninle vakit geçirmekten keyif alıyor. Senin enerjin sadece kendine değil etrafındaki insanlara da iyi geliyor. Psikolojinin gayet normal olduğunu buradan da anlayabiliriz.

6/10!

Sanki zaman zaman kendi ruh halini çözemiyor gibisin. Bazen kendini o kadar iyi hissediyorsun ki sen bile bu haline şaşırıyorsun. Ama bazen de dünya başına yıkılmış gibi davranıyorsun. Hislerini kontrol etmekte son zamanlarda güçlük çekiyorsun. Bu durum seni ister istemez ruhen yoruyor. Bulunduğun şehirden uzaklaşmak ve kimseyi görmek istemiyorsun.  Allahtan bu durumu her zaman yaşamıyorsun. Dediğimiz gibi ara sıra oluyor bu sende. Ama bunun üstesinden gelmeyi kendince başarıyorsun. Kendine bunun için zaman veriyorsun.Ve bu durumun geçmesi için elinden geleni yapıyorsun. Sonrasında eski neşeli ruh haline geri dönebiliyorsun. Her insanda olan bir şey fakat dikkat etmende fayda var. İlk önce kendini severek başlayabilirsin. Sonra gerisi gelir. :)

3/10!

Senin son zamanlarda psikolojin epey bozuk gibi. Kendini çoğu zaman aşırı yorgun ve halsiz hissediyorsun. Sanki bir şey yapsan ondan keyif alamayacak gibisin. O yüzden kendini eve kapatmış ve kimseyle görüşmek istemiyorsun. Her ne kadar kalabalık ortamlarda bulunsan da insanların senin içsel dünyanı çok anlamadığını düşünüyorsun. Birine bir şey anlatsan bile o kişinin seni tam anlamıyla dinlediğini düşünmüyorsun. Bu durum seni kendi içinde de kötü hissettiriyor. Kendini kötü hissetmemek için de kendini hayata karşı soyutlamayı tercih ediyorsun. Dışarıda kendi içinde yaşadığın fırtınaları çok belli etmemeye çalışıyorsun.Yüzüne gülümseyen bir maske takıyorsun ve insanlara bunu gösteriyorsun. Seni bu durum da çok yıpratıyor. Artık olmadığın bir insan gibi davranmaktan yoruldun. Ve uzun bir süre kendi kendine kalmayı tercih ediyorsun. Umarım bu ruh halin çok uzun sürmeden kendini iyi hissedersin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
killadawg

DOĞRU

nisa_celik

SON SORU BOK GİBİYDİ AFEDERSİNİZ AMA PARA DİYİNCE ŞIP DİYE 10/10 DİYORSUNUZ EEEE DİĞER SORULARA NE GEREK VARDI O ZAMAN ?

suide-yeter-demir

3/10 diyo ama hisedilen 100/-100

toprak-karaaslan

DOĞRU BİLDİ MORELİM 3 GERÇEKTEN

queen_of_the_7_kingdoms

10/10! Senin şu hayatta hiçbir şey umrunda olmadığı için psikolojik olarak gayet iyi durumdasın. Öyle kafana her şeyi takmayan hayattan zevk almaya çalışan bir insansın. Senin mutlu olman için öyle büyük şeylerin olmasına gerek yok. Gerçekten keyfine bakan bir insansın. Ve etrafındaki insanların ne söylediği veya ne düşündüğü çok da alakadar etmiyor seni. Yakın arkadaşların seni güler yüzlü ve pozitif bir insan olarak tanıyor. Ve seninle vakit geçirmekten keyif alıyor. Senin enerjin sadece kendine değil etrafındaki insanlara da iyi geliyor. Psikolojinin gayet normal olduğunu buradan da anlayabiliriz.

Görüş Bildir