Ruhi Çenet, Ermenistan'a Gitti: Ermeniler, Türkler Hakkında Ne Düşünüyor?

-
Abone ol

Koronavirüs salgınını yerinde görmek için Çin'e giden Ruhi Çenet, dönüş yolunda Ermenistan'a uğradı.

Ermenistan insanıyla röportajlar gerçekleştiren Ruhi Çenet insanlara Hocalı katliamını, Türkler hakkındaki düşüncelerini sordu.

İzliyoruz:

O video ise Twitter'da gündem oldu: 👇

Ruhi Çenet'in Çin videosunu buradan izleyebilirsiniz:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sawari

Erm*ni milleti Türk düşmanlığından başka bir şey bilmeyen kahpe bir millettir. Bu videodan da anlaşılacağı üzere Türkiye'deki bütün erm*nilerin derhal sınır dışı edilmesi ve erm*ni vatandaşlarının Azerbaycan'ın yaptığı gibi ülkemize girişinin yasaklanması gerekmektedir.

csa

Irkçılar gerizekalıdır deyip hemen bu basit ve anlamsız konuyu yorumlayayım ve Ermenistan'ın geleceğinin parlak olması açısından umarım bu gerizekalılardan fazla yoktur diye bir temenni de bulunayım. Gelelim şimdi asıl meseleye, bu Çenet nasıl elini kolunu sallayıp geri geldi hemen ? Karantina falan olmuyor mu Ermenistan'da ?

tatar_hsyn

ya türkiye'de bir kaç ermeni arkadaşı olup da ermenistan düşmanlığını anlamlandırmak zor gelebilir. Ama hocalı soykırımını öğrendikten sonra da hala içinde bir yerler cız etmiyorsa ben de senin insanlığından şüphe ediyorum. O arkadaşına da git bakalım hocalı soykırımında ermenistanın cani bulduğu söyle bak nasıl tepkiler alırsın.

ismail-ulas

nasıl ki bizlerin, ilk okuldan itibaren rusu, ingilizi, italyanı, fransızı, amerikanı, yunanı, ermenisi vb. düşman diye beyinlerimiz yıkanıyorsa, aynı sistem ermeniler ve dünyanın geri kalanı içinde geçerli. ki bu, sistemin bizleri daha rahat yönetebilmek için kullandığı binlerce parçalama yönteminden sadece biri... bir şeylerin değişmesini gerçekten istiyorsanız ayrışmaya değil birleşmeye bakın, tek şansımız bu.

hipergrafi

Bizim içimizde birileri gerçekten ırkçılık ettiğinde hiç kimse bize "Sistem onları böyle yetiştiriyor onların suçu yok" diye anlayış göstermiyor. "Ayrışmaya değil birleşmeye bakın, Eski hesapları kapatın, dünya barışı olsun..." bunlar çok güzel hayaller ama malesef realite böyle olmuyor. Söz konusu bu ülke sürekli bize saldırıyor, topraklarımızda hak iddia ediyor, her yerde bizi karalamaya çalışıyor, gücünün yeteceğini bilse savaş açacak. Şimdiye kadar aramızdaki sorunları çözmek için atılan tüm adımlar Türkiye tarafından atıldı Ermenistan'ın yaptıkları nedeniyle sonuçsuz kaldı. Böyle bir ülkeye, bu kadar yoğun şekilde nefretle dolu bir millete nasıl güvenipte birleşelim?

csa

Siz nerede okudunuz ? Benim gittiğim hiç bir okulda bu saydığınız milletler kötülenmedi. Yıllarca aldığımız tarih derslerinde her ülkenin bir zamanlar bir şekilde birbiriyle savaştığı vs. malumdur. Ama kimse şu millet şöyle veya böyle demezdi. İngilizler değil seni işgal etmeye çalışan, yada Yunanlılar değildi ki, dönemin ingiliz devleti, dönemin Yunan devletiydi. Aynı şey değil. Her bilgiye, her milletten insana 1 saniyede ulaşabildiğin günümüz dünyasında hala "Türkler şöyledir" diyerek resmi bir resmi bir açıklama yapabiliyorsan gerizekalısındır.

buraksp

bizim milletten başka kendisine düşman olanlara hümanist hisler besleyeni bulamazsın!! yorumlara bak Allah aşkına, ister hepsi ister 1 tanesi olsun kin kusan adama sarılıp öpecek mi çocuk?!

Görüş Bildir