Sen Aslında Hangi Ünlü İle Kardeşsin?

253PAYLAŞIM

Sonuçta bir yerde hepimiz kardeşiz, öyle değil mi?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Sanatın hangi türüne merakın var?

Resim
Müzik
Sinema
Edebiyat

3. Diyelim ki oyunculuğa ilgi duyuyorsun... Bu dizilerden hangisinde rol almak isterdin?

Fi
Aşk 101
Atiye
Alef

4. Ergenlikte hangisi senin başına belaydı?

Aşk meşk işleri...
Bedenimle ilgili sıkıntılarım vardı.
Okulla ilgili sorunlarım vardı.
Ailemle anlaşamıyordum.

5. "Kardeşim gibi" diyebileceğin yakınlıkta bir arkadaşa sahip misin?

6. Televizyonda daha çok hangi programları izliyorsun?

Haber programları
Diziler
Yemek programları
Yarışma programları

7. Bir sosyal medya platformu seç şimdi de!

8. Son olarak, okulda asla anlaşamadığın grup hangisi?

Serenay Sarıkaya!

Sen aslında Serenay Sarıkaya ile kardeşsin. Hayata bakış açınız ve eğlenceli kişiliğiniz birbirinize çok benziyor. En azından bir yerlerden benzemek lazım öyle değil mi? Bu kadar güzel ve başarılı bir kardeşe sahip olduğun için çok şanslısın.

Aleyna Tilki!

Sen aslında Aleyna Tilki ile kardeşsin! Hayatında eğlence ve neşe o kadar yüksek ki, üzgün olduğunda bile çevrendekiler bunu anlayamıyor. Ay ne şanslısın yaa, kıymetini bil!

Almila Boz!

Sen aslında Almila Boz ile kardeşsin! Güzelliği ve yeteneği birkaç senedir gündemde olmasına rağmen, son zamanlar popülerliği daha da artan bir kardeşin olması nasıl bir his bilemiyoruz. Ama belli ki çok şanslısın, kıskanıyoruz seni!

Demet Özdemir!

Sen aslında Demet Özdemir ile kardeşsin! İnsan böyle güzel bir kardeşi olunca ayrı bir mutlu oluyordur tabii. Bu da sendeki enerji ve mutluluğun kaynağını açıklıyor. Şanslı insan seni :)

Kubilay Aka!

Sen aslında Kubilay Aka ile kardeşsin! İnsan böyle hem yakışıklı hem de başarılı bir kardeşi olunca övünmelere doyamıyor tabii, haklısın. Ne kadar kıskanıldığını konuşmamıza gerek yok elbette. Zaten biliyorsun sen bunu :)

Selahattin Paşalı!

Sen aslında Selahattin Paşalı ile kardeşsin. Son zamanlarda yıldızı epey parlayan isimlerden biri Selahattin Paşalı ve hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip. E, sen de bu sebeple şanslı isimlerden birisin. Oldukça havalı bir insan yani...

Aras Bulut İynemli!

Sen aslında Aras Bulut İynemli ile kardeşsin ve aman Allah'ım bu nasıl bir şans! Bunu bilip de seni kıskanmayacak kimse yoktur. Kendini sürekli geliştiren, yakışıklı ve başarılı bir kardeş kim istemez ki? Sen de onun yolundan yürüyeceksin belli ki!

İsmail Ege Şaşmaz!

Sen şanslı isimlerden birisin. Kim İsmail Ege Şaşmaz'la kardeş olmak istemez ki! Son derece karizmatik ve eğlenceli bir kardeş herkese nasip olmaz. Bu yüzden kıymetini bil.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jk_97_busu_99

Sen aslında Aras Bulut İynemli ile kardeşsin ve aman Allah'ım bu nasıl bir şans! Bunu bilip de seni kıskanmayacak kimse yoktur. Kendini sürekli geliştiren, yakışıklı ve başarılı bir kardeş kim istemez ki? Sen de onun yolundan yürüyeceksin belli ki! Waoww şansa bak! Bu ben miyim lan! YOK BEN DEĞİLİMDİR HERHALDE

tarcinkokankaranfiller

Kubilay Aka çıktı .

dolunay-gece2

Serenay Sarıkaya! Serenay Sarıkaya! Sen aslında Serenay Sarıkaya ile kardeşsin. Hayata bakış açınız ve eğlenceli kişiliğiniz birbirinize çok benziyor. En azından bir yerlerden benzemek lazım öyle değil mi? Bu kadar güzel ve başarılı bir kardeşe sahip olduğun için çok şanslısın.

omeraltay4216-565

Sen aslında Almila Boz ile kardeşsin! Güzelliği ve yeteneği birkaç senedir gündemde olmasına rağmen, son zamanlar popülerliği daha da artan bir kardeşin olması nasıl bir his bilemiyoruz. Ama belli ki çok şanslısın, kıskanıyoruz seni!

muhammed-sidar

Sen aslında Alina Boz ile kardeşsin! Güzelliği ve yeteneği birkaç senedir gündemde olmasına rağmen, son zamanlar popülerliği daha da artan bir kardeşin olması nasıl bir his bilemiyoruz. Ama belli ki çok şanslısın, kıskanıyoruz seni!

Görüş Bildir