Senin İsmini Bilebilecek miyiz?

278PAYLAŞIM

İsmini tahmin edebilecek miyiz bakalım? 

Teste alalım seni! 

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim?

Kadın
Erkek

2. Hangi ayda doğdun?

3. Hangi mevsim senin ruhuna hitap ediyor?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

4. Bu hayatta hangisine tahammül edemiyorsun?

5. Senin bu hayattaki amacını merak ediyoruz!

6. En belirgin özelliğini sorsak?

Yardımsever
Sadık
Cömert
Cesur
İdealist
Dürüst
Hırslı
Çalışkan

7. Bir Netflix dizisi seçmeni istesek?

The Haunting of Hill House
Narcos
House of Cards
Black Mirror
Rick and Morty

8. Ve son olarak, en sevdiğin çiçeği seç de ismini söyleyelim sana!

Şakayık
Leylak
Lale
Gül
Papatya
Zambak

Senin adın Kerem!

Adın Kerem mi bilmiyoruz ama sen tam bir Kerem'sin! Yardımseverliğin, cömertliğin bir yana, soyluluğunla da bu adı almayı hak ediyorsun! Sen tıpkı Kerem adındaki kişiler gibi yaratıcı ve zekisin. Problemleri kısa sürede çözme yeteneğinle de herkesi kendine hayran bırakıyorsun. Aynı zamanda da çok güvenilir ve ağzı sıkı bir dostsun. Anlayacağın sen tam bir Kerem'sin!

Senin adın Cahit!

Adın Cahit mi bilmiyoruz ama sen tam bir Cahit'sin! Çalışkanlığın, inatçılığın ve mücadeleciliğin en belirgin özelliğin. Açık sözlülüğün, cesaretin ve kendine olan güveninle bu adı almayı sonuna kadar hak ediyorsun! Ayrıca kaleminin çok kuvvetli olduğunu da söylemeden geçmeyelim! Anlayacağın sen tam bir Cahit'sin!

Senin adın Ekrem!

Adın Ekrem mi bilmiyoruz ama sen tam bir Ekrem'sin! Eli açıklığın, cömertliğin ve mücadeleciliğinle Ekrem adının özelliklerini sonuna kadar taşıyorsun. Herkes sert bir yapıya sahip olduğunu düşünse de özünde oldukça duygusal ve sevgi dolu bir insansın sen. Yani tam bir Ekrem'sin!

Senin adın Alp!

Adın Alp mi bilmiyoruz ama sen tam bir Alp'sin! Cesurluğun ve yiğitliğinle bu adı sonuna kadar hak ediyorsun! Kendinden oldukça emin ve tuttuğunu koparan bir insansın. Ayrıca boylu poslu oluşunu ve yakışıklılığını da göz ardı edemeyiz! Oldukça atılgan ve girişken bir insansın, bir ortamda sen varsan; başka birinin dikkatleri üzerine çekme gibi bir şansı yok maalesef! O nedenle sen, Alp olmalısın!

Senin adın Ulaş!

Adın Ulaş mı bilmiyoruz ama idealist kişiliğini göz önünde bulundurursak, senin adının Ulaş olması gerekiyor! Çalışkanlığın ve idealistliğinle amacına ulaşmaman gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Sen her daim, öyle ya da böyle istediğin şeye kavuşacak gücü içinde bulursun. Sanata olan yatkınlığın, üretkenliğin ve enerjinle Ulaş adını sonuna kadar hak ediyorsun!

Senin adın Arman!

Adın Arman mı bilmiyoruz ama sen tam bir Arman'sın! Dürüstlüğün ve güvenilirliğinle bu adı sonuna kadar hak ediyorsun! Sen her daim liderlik vasıflarını karakterinde barındıran birisin. Kontrolcüsün ve sorumluluk almaktan asla kaçınmazsın. Ayakları yere sağlam basan, enerjisiyle daima ortaya mükemmel işler çıkaran bir insansın. Ne diyelim ki, sen tam bir Arman'sın!

Senin adın Halil!

Adın Halil mi bilmiyoruz ama sen tam bir Halil'sin. Sadıklığın ve samimiyetinle bu adı hak ettiğinden hiç şüphemiz yok! Daima hislerinle ve içgüdülerinle hareket eden bir insansın sen. Kendine özgü ve yaratıcı düşünceleri olan, insanlara liderlik etmeyi seven birisin. Cesurluğundan söz etmeden de geçemeyeceğiz açıkçası. Anlayacağın sen tam bir Halil'sin!

Senin adın Aslan!

Adın Aslan mı bilmiyoruz ama sen tam bir Aslan'sın! Güçlülüğün ve sezgilerinin kuvvetli oluşuyla sen tam bir Aslan'sın! Liderlik ruhunun oluşu bir yana aynı zamanda da oldukça duygusal ve sevgi dolu bir insansın sen! Aşka ve sadakate çok önem verdiğini de söylemeden geçemeyeceğiz! Anlayacağın sen Aslan adını sonuna kadar hak ediyorsun!

Senin adın Bade!

Adın Bade mi bilmiyoruz ama sen tam bir Bade'sin! Şarap ve aşk anlamına gelen Bade, Divan edebiyatında da sıkça geçen bir kelime aslında! Senin de karakter özelliklerinle oldukça uyuşuyor. Güzelliğin ve çekiciliğinle girdiğin ortamda fark edilmemen mümkün değil, oldukça tutkulu ve aşk duygusuna gönülden değer veren bir insansın. O nedenle senin adın Bade olmalıymış!

Senin adın Derin!

Adın Derin mi bilmiyoruz ama sen tam bir Derin'sin! Kararlığın, manevi yönden güçlü oluşun ve çekiciliğin ile bu adı sonuna kadar hak ediyorsun sen! İçtenliğin, insanlara karşı hoşgörülü yaklaşımın ve güçlü karakterinle dikkat çeken bir insansın. O yüzden senin adın Derin olmalı!

Senin adın Zeynep!

Adın Zeynep mi bilmiyoruz ama sen tam bir Zeynep'sin! Merhametliliğin ve yardımseverliğinle bu adı sonuna kadar hak ediyorsun! Kararlı duruşun, empati yeteneğin ve yer yer hırslı kişiliğinle sen tam bir Zeynep'sin!

Senin adın Merve!

Adın Merve mi bilmiyoruz ama sen tam bir Merve'sin! Mücadeleci kişiliğin ve dürüstlüğünle sen Merve adını sonuna kadar hak ediyorsun! Zaman zaman içine kapanık duygusal bir insan olmana rağmen hayata karşı olan mücadeleciliğinden asla ama asla vazgeçmiyorsun. Kendine has güzelliğinle her daim dikkat çektiğini de söylemeden geçemeyeceğiz!

Senin adın Ezgi!

Adın Ezgi mi bilmiyoruz ama sen tam bir Ezgi'sin! Daima pozitif oluşunla bu ismi hak ettiğine şüphemiz yok! Sen hem kırılgan hem de mücadeleden asla vazgeçmeyen bir insansın! O yüzden de her geçen gün daha iyi yerlere geliyorsun! Arkadaş canlısı oluşun, pozitif enerjin ve yardımseverliğinle sen tam bir Ezgi'sin!

Senin adın Deren!

Adın Deren mi bilmiyoruz ama sen tam bir Deren'sin! Derleyip toplayan anlamına gelen Deren ismini, sonuna kadar hak ettiğinden şüphemiz yok! Sen yere sağlam basan, dış görünüşüne oldukça önem veren bir insansın! Zorluklar karşısında mücadeleci ruhunu hiç kaybetmeyen ve olayları daima birçok yönden değerlendirme yeteneğine sahip bir insansın!

Senin adın Itır!

Adın Itır mı bilmiyoruz ama sen tam bir Itır'sın! Sempatik tavırların ve etrafına yaydığın pozitif enerjinle, Itır adını sonuna kadar hak ediyorsun! Merhametin ve yardımseverliğin de en belirgin özelliklerinden sadece birkaçı. Oldukça nazik bir insan olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz!

Senin adın Melda!

Adın Melda mı bilmiyoruz ama sen tam bir Melda'sın! Duygusallığın ve sezgilerinin güçlü oluşuyla Melda adını sonuna kadar hak ediyorsun! Sen hayatının temeline 'sevgi'yi oturtan bir insansın. Oldukça sadık bir insan olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Çekiciliğin de cabası. Senin olduğun ortamda başka bir insanın dikkat çekebilmesi neredeyse mümkün değil! O nedenle sen tam bir Melda'sın!

Senin adın Mina!

Adın Mina mı bilmiyoruz ama sen tam bir Mina'sın! Enerjinle ve gözlemci yeteneğinle sen tam bir Mina'sın! Sen tam bir işkoliksin desek abartmış olmayız. Çalışkanlığın ve mükemmeliyetçi yapınla dikkat çeken bir insansın. Özellikle sık sık gülümsemen ve nezaketinle tam bir Mina'sın sen!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oznwr_q

Deren mi ÇFÖREWLKJFRAWKTKDSLYFGU

lil_ery

Sayın editör hayatında kaç Eray tanıdın ki benim adımı bileceksin hayırdır 😏Cahit ne amk

burak-karasert

ARMAN MI? awdawwadaw

eren-kiran2

yanlış

dreamlost

ismim ıtır değil yanlış çıktı:)

Görüş Bildir