Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Trans Kadınların Üstüne Yanıcı Madde Atıp Arabayla Kaçan Kişiler O Anları TikTok'tan Canlı Yayınladı

2.8bPAYLAŞIM

Siz ne zaman insan olmayı öğreneceksiniz, yazıklar olsun!

LGBTİ bireylerin uğradıkları saldırılar artık sıradan bir günün olmazsa olmaz üçüncü sayfa haberi sayılır. Özellikle trans kadınların sokakta uğradıkları şiddete sessiz kalmak mümkün değil.

Haberin detayı için tıklayın

Şimdi ise sosyal medyada gündem olan benzer bir konu var. Twitter'daki bu kullanıcı sayesinde insanlar yeni bir homofobik saldırıdan haberdar oldu.

twitter.com

Görüntülerde araba içindeki kişilerin, dışarıdaki trans kadınların üstüne yanıcı madde attığı ve bir süre sonra patlama sesi duyulduğu görülüyor. Bu sesten sonra nasıl güldüklerine bir bakın!

Kaynak

Saldırıyı gerçekleştiren kişilerin videoyu "hakkını verdik topların" açıklamasıyla yayınlaması ve bu yayını 15 bin 300 kişinin seyretmesi de apayrı bir vahamet.

Bu videodan sonra sosyal medya kullanıcıları da tepkisini gösterdi.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Herkesin transfobik saldırılara dur dediği bir dünya mümkün. İnsan olmak zor değil, başarabilirsiniz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mso-1453

arkadaşlar lütfen bende aynı fikirde olanlar yorum yazsın çünkü bu insanlar hem sosyall medyadalar bizim insannımız bakp geçiyor öyle olmaz haddini bildirin şunların

pembeliquee

Ruh hastası psikoloğa git acilen umarım şifanı bulursun zavallı insan müsveddesi...

yagizalp-turker

Arkadaşlar bu ülkede saygı sadece bir kelime,onun için bu boktan çoğrafyada saygı aramak çok ütopik kaçıyor.Böyle tipler gelipte size fiziki ve psikolojik şiddet yapmaya çalışıyor.Cezada verilmez iki güne serbest kalır ADALET olmayan ülkede.

mso-1453

namussuz travestiler sizi

helcaraxe

onlar senden daha mert o kesin. gerizekali

mso-1453

göt verenden mert olmaz ağzını topla

helcaraxe

asil sen agzini topla insan ol önce bagnaz

mso-1453

şerefsiz namuzsuz trans şerefsizleri amerikan halk bozucu ahlaksızlık timleri sizi siz bu vatanı amerika yapamayacaksınız gidin götünüzü amerikada verin

pembeliquee

Bu nefretin kaynağı acaba gizli gay olman mı? Dünyanın her yerinde trans bireyler var. Aşağılık bir insansın hatta insan bile değilsin.Sen kendini adam yerine koyuyorsun ya o travestiler senden 100 kere daha adamdır.Sen ne hakla bu şekilde yorumlar yapabilirsin.Allah senin ve senin gibilerin belasını versin rezil köpek.

mso-1453

ya sen travestilerimi savunuyosun bana aslında yakmak doğru değil asıcaksın bunları ama bak önce sen bene 5 kuruşluk aklınla allah belanı versin diyemezsin insan ol bana gay mey deme adam ol o ağzını bak beni delirtme adam ol

pembeliquee

Sana gay travesti demem sana hakaret değil lütuf olur çünkü onların içinde senin kadar şerefsizi yoktur.Bana akıl verene bak rahatsız psikopat!Asıl senin gibi nefret söyleminde bulunan ruh hastalarını asmak lazım.Psikolağa git acilen ve insanların tercihlerine saygılı ol, insanlara saygılı ol! Hasta olduğunun acilen farkına varıp şifa bulursun umarım senin gibilerin toplum içine salınmaması gerekli.

mso-1453

translara ölüm geberin

Görüş Bildir