Tuna Arman'ın 'Tarikat Şeyhlerinin Akut Köpeği Kadar Faydası Yok' Paylaşımı Yeni Akit'in Hedefi Oldu

-
Abone ol

Bugün gündem Tuna Arman'ın bu paylaşımı ve Yeni Akit'in haberi verme şekliyle çalkalanıyor!

Televizyon ve tiyatro dünyasını takip edenler Tuna Arman'ı yakından tanıyacaktır. Kendisini en son Çocuklar Duymasın'da Özlem karakteri olarak seyretmiştik.

Arman aynı zamanda hayatının büyük bir bölümünü bakıma muhtaç sokak hayvanlarına adamış durumda. Çok uzun süredir hayvanlara ilgili sosyal sorumluluk projelerinde öncülük yapıyor.

Geçtiğimiz gün Elazığ'da yaşanan depremin ardından enkaz çalışmalarına katılan AKUT ekibinin köpekleri çok konuşulmuştu. AKUT köpekleri, enkazdan canların çıkartılmasında büyük bir rol oynadı.

Tuna Arman da kişisel Facebook hesabından şöyle bir gönderiyi paylaştı.

Hatta Tuna Arman, o köpeklere olan sevgisini Twitter'da şu sözlerle dile getirdi.

Bu paylaşımın ardından Yeni Akit gazetesi Tuna Arman ile ilgili "SKANDAL DEPREM PAYLAŞIMI" şeklinde bir haber yaptı.

Tuna Arman'a tepki verenler vardı...

mehmet kahraman

yalandankimölmüş

Ve Tuna Arman'ın sözlerine katıldıklarını göstermekten çekinmeyenler de oldu....

Fehim Işık

Bulutsuz

JAWSIKOVALAYANHAMSI (@ArdaErgani) on Twitter

Hayik (@anterbinseddat) on Twitter

Richie P!ch (@ricipich) on Twitter

İşte o köpek!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
metin-akalp

Olur mu canım faydası yok. Tarikatler olmasa bu kadar koyunu nerede toplayacağız? Şeyhler olmasa Kula kulluk etme ihtiyacı hisseden vatandaşlar bu ihtiyaçlarını nerede giderecek? En azından kim kimin kıçını yalıyor biliyoruz.

annekaz

doğru demiş

fatih-kartal3

doğru değil bu ..99 depreminde bir çok tarikat vakfı orada gönüllü çalıştı... enkaz kaldırmada.. Aşevleri kurdular... evlerini tahsis edenler oldu... Vsire.. Lakin bu lavukların nutuk çekmekten başka hiç bir bokları yok... Bir tane solcu yardım derneği yok adamların.. birleşip okul bile yapamaz bunlar. Bütün Kemalistlerin bu ülkeye bir AFAD Kurtarma Köpeği kadar faydası yoktur! Ancak heykel yapabilirler.. Başkaca bir haltada yaramazlar.

hellxy

Kardeş herkese aynı şeyi yazmışsın tamam da. O zaman ile şimdi ki tarikatlar bir mi amına koyam ya? O zaman Allah korkusu vardı. Şimdi Dinleri imanları para oldu amına koyduklarımın. Menzilcilerin evlendiği kadınların altınlarını taşımak için arkasında 2 kişi dolaşıyor amk. Süleymancılara gıda para yardımı yapanların hepsi aç. 1 asgari ücretle geçinmediği halde yardım götürenler var. E bu süleymancıların örgüt liderlerinin arabaları, lüks kıyafetleri, yaşantılarını biliyor musun? yarak kürek konuşma kardeşim. O zaman yardım etmişler tamam. Fakat şimdi her şey değişti. Edit: Emin ol bir sokak köpeği bile olamaz tarikatcı şeyhleri. sende götlerini yalamaya devam et.

jander_sunstar

Pardon gardaş sen hangi yardım kurumlarından bahsediyorsun? Afrikaya yardım adı altında paraları alıp ceplerine atanları mı? Hani kendi ülkesine yapıyorum dese millet hani nerde bu yardımlar diyip ayacaklar mevzuya? Yoksa Deniz Feneri'ni mi diyorsun? Haaaa yok yok sen Ensar vakfını diyorsun. Hani çocuklara tecavüz ve Cinsel istismar yaptıkları yetmiyormuş gibi şimdi işadamları ile vergi kaçıran, kara para aklayan YARDIM (SÖZDE) KURULUŞLARI. Hadi ikile bakayım koduum kör cahili seni. Abi ablalarından öğrendiğin ezber cümlelerini git başka yerde kullan. Heykelmiş... Peki satılan bütün fabrikalar? Onları kim yaptı? Mesela şeker fabrikası. Satıldı ve kapatıldı. Şekere tonla zam geldi. Şekeri dış ülkelerden alıp hangi dinlere hizmet ediyoruz git biraz araştır amk yobazı.

jander_sunstar

Haaaa bu arada 99 depreminde bu ülkeye en çok hizmet vermiş olan Nasuh Mahruki ve onun kurmuş olduğu AKUT'u unutma pis yobaz. Solcuların kurmuş olduğu ve sağcı yobazlar tarafından uyuz olunan bu oluşumun başındaki adam ne tehditlerle yerinden edilmiş git biraz oku. Televizyonda hep onları seyrettik unutma! Ben pis sakallı, cübbeli, tarikatçı piçleri göremedim.

sofiye

Ben bu açıklamayı cok gereksiz buldum. Neden durduk yere saldırmaya geçilmiş kuyruguna basılmış herhal. Ayrıca yardımları görmek isteyenper görüyor. Beşir dernegine bakmanız yeterli araştırmadan yada görmek istemeden hic bir sey bilinemez ne yazık ki.

fatih-kartal3

Tarikatlerin ve cemaatlerin 17 ağustos depreminde yardımları 28 şubatta böyle fişlenmiş. #tunaarman ların ve Bütün Kemalistlerin bu ülkeye bir AFAD Kurtarma Köpeği kadar faydası yoktur!

fatih-kartal3

haberin kaynağını verdim ama reklam koruması var sanırım almıyor.. arama motoruna 28 Şubatçılar Depremde de İyi Çalışmışlar! yazın çıkıyor

ismail-palabiyik1

mal kemalistler olmasaydı degil tarikat dinin bile olmıyacaktı.cakk cakkk bi bitmediniz

umut-

fetöcü piçler hemen tarikatları savunuyor doğal olarak

Görüş Bildir