Üstü Başı Kirli Olan Çocuğu Otobüsten Atan ve Karşı Çıkan Yolcunun Gırtlağını Sıkan Maganda Şoföre Gelen Tepkiler

-
Abone ol

İnsanlığımızı tam olarak hangi noktada unuttuk acaba?

Bursa'da özel halk otobüsü şoförü üstü başı kirli olan çocuğu bağıra çağıra otobüsten indirdikten sonra kendisine tepki gösteren bir yolcunun gırtlağını sıktı.

Kartını okutan çocuğun ayaklarındaki çamurlar otobüse yayıldığı için küplere binen otobüs şoförünün çocuğu aşağı indirmesi ve yolculara tepkileri sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte ilk tepkiler...

Videoyu izlemek için: 👇

1. 👇

twitter.com

2. 👇

twitter.com

3. 👇

twitter.com

4. 👇

twitter.com

5. 👇

twitter.com

6. 👇

twitter.com

7. 👇

twitter.com

8. 👇

twitter.com

9. 👇

twitter.com

10. 👇

twitter.com

11. 👇

twitter.com

12. 👇

twitter.com

13. 👇

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif-naz-kivanc

Utanıyorum o şöfere ne yolcular rahatsız olmuyor ztn yaa bir şey diyemiyorum bir şeyler anlatmaktan çok yoruldum öyle yoruldum ki türkiye hiç iyi şeylere yol açmıyorsun.

king_of_sparta

ulan yalansa niye yalan haber,algı operasyonu yapıyosunuz aq herzamanki gibi?!millet uyandırmasa adamın günahına girip küfredecez,hayatınız,işiniz gücünüz hep böyle yalan olmuş sizin!

ismail-ayaz4

bu haber yalan. haberin aslı cocuklar cekirdek yedikleri ve kabuklarını yere attıkları için bir yolcu ve söfor tarafından olay cıkıyor. başka bir yolcuda çocukları savunuyor. iş ona dönüyor. vs vs. internetin ne kadar yalan dolan olduğunu bir kez daha gördük. elisenin krli olması değil sebep

erhan-armada-ozsoy

istanbulda oturuyorum bazen öyle barzolar geliyorki oturdukları koltuğun karşısına ayaklarını uzatıyorlar ayakkabı ayaklarındayken! kimi elindeki çöpü atıyor otobüsün içine, daha sayamayacağım niceleri. EĞTİLMEZ bazı insanlar uyardığında karşılaştığın tepki de cabası. herkese her zaman maalesef güzellikle laf geçiremezsiniz çocuklara hele ki ben demiyorum ki direk şiddete başvurulsun yolu bumu diye ama "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."

z.kaanbdk

Sosyal medya duyarları görev başına... Bu tiplerin ciğerini bilirim ciğerini bunlara gider yapma dersin inadına yapar üzerine yürür posta koyar kalkıp bir tane vurursun ya bıçak çeker yada adam toplayıp geri gelir! Bak yine sinirim zıpladı !

Görüş Bildir