Vazgeçebildiğin Şeylere Göre Hangi Netflix Karakterisin?

145PAYLAŞIM

Çok basit. Birini hayatından çıkar ve sonucu öğren!

1. Başlıyoruz! Hayatından bir meyveyi çıkaracak olsan hangisi olurdu?

2. Bu platformların biri olmasa da olur diyorsan birini seç.

3. Kanal listesinde olmasa da olur diyebileceğin kanal?

4. Telefonumda olmasa da olur diyebileceğin bir uygulama?

5. Bu alanların birinde şansın asla yaver gitmeyecek. Seç bakalım!

6. Bu dönemlerden birini tamamen hafızandan silecek olsan?

7. Seçtiğin derste öğrendiğin bilgileri tamamen unutacaksın desek?

Lupin!

Vazgeçtiğin şeylere göre sen Arsene Lupin'den etkilenerek zekasını konuşturan Assane Diop'sun! Zekanın farkındasın ama bunu zorbalık için değil adalet için kullanıyorsun. İnsani ilişkilerin çok iyi ve bu da seni pek çok kişinin önüne geçiriyor. Başkalarının aksine geçmişine de bağlısın. Unutma! Geçmişini bilmeyen geleceğini de çizemez...

Beth Harmon!

Vazgeçebildiğin şeylere göre Sen Queen's Gambit'in uçarı esas kızı Beth'sin. Bir kere senin için imkansız diye bir şey yok. Bir şeye kafayı taktığında elinden kurtulması çok ama çok zor. Ancak ufak bir kusurun var. Sen de Beth gibi gel gitler yaşıyorsun ve bu da hayatını olumsuz yönde etkiliyor. Yine de onun gibi her seferinde dipten tepeye çıkmanın bir yolunu buluyorsun.

Meryem!

listeger.com

Vazgeçebildiğin şeylere göre Bir Başkadır'ın fenomen karakteri Meryem'sin. En büyük olumsuzluklardan bile pozitif bir şey çıkarmayı biliyorsun ve zorluklara rağmen çevrendekileri bir arada tutmayı başarabiliyorsun.

Profesör!

Vazgeçebildiğin şeylere göre sen La Casa De Papel'in Profesörüsün. Senin en önemli özelliğin liderlik. Sorumluluk almaktan bir an bile çekinmiyorsun ve insanları bir amaç etrafında organize etmede üstüne kimse yok. Bu yüzden baskın karakterin sayesinde etrafını çekip çevirebiliyorsun.

Eleven!

Verdiğin yanıtlara göre Stranger Things'in Eleven'ısın. Sessiz, içe kapanık görüntünün altında çok ilginç şeyler yatıyor. Biraz dışarı kapalısın ama birisi iç dünyana girebildiğinde "gerçek seni" çok rahat çözebilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ufuk-pektas2

La casa de papel profesörü ?

ali-dal2

Tarih'i silince niye Meryem'im, diğerini silince lupin'im. Matematikği silince meryem olunmuyor sa meryem çok matematiksel bir karakter herhalde

gokce-gezginci-keskinel

Vazgeçtiğin şeylere göre sen Arsene Lupin'den etkilenerek zekasını konuşturan Assane Diop'sun! Zekanın farkındasın ama bunu zorbalık için değil adalet için kullanıyorsun. İnsani ilişkilerin çok iyi ve bu da seni pek çok kişinin önüne geçiriyor. Başkalarının aksine geçmişine de bağlısın. Unutma! Geçmişini bilmeyen geleceğini de çizemez...

dcvrgffndpjinntvgs

Ayyynenssssss

queen_of_the_7_kingdoms

Meryem! Vazgeçebildiğin şeylere göre Bir Başkadır'ın fenomen karakteri Meryemsin. En büyük olumsuzluklardan bile pozitif bir şey çıkarmayı biliyorsun ve zorluklara rağmen çevrendekileri bir arada tutmayı başarabiliyorsun.

Görüş Bildir