Yakın Dönemde Makyajsız Görüntüsü Ortaya Çıkan 12 Ünlü! Kimisi Onları Makyajsız da Çok Güzel Buluyor, Kimisi Çok Şaşırıyor!

0PAYLAŞIM

Sahne hayatı öylesine nankör ki, bazı ünlüleri makyajsız gördüğümüzde uzaylı görmüş gibi davranabiliyoruz. Bu yazımızda yakın dönemde makyajsız görüntüsüyle pek çoğumuzu şaşırtan ünlüleri listeledik...

1. Hülya Avşar

Siz de biliyorsunuz ki Hülya Avşar dönem dönem makyajsız fotoğraflarıyla gündeme oturuyor. 57 yaşında olan Avşar, genç kızlara taş çıkaran fiziği ve güzelliğiyle makyajsızken de herkesi büyülemeye devam ediyor.

2. Demet Akalın

Ünlüler arasında son dönemde yaygın hale gelen sıfır makyaj modasına Demet Akalın da katılmadan edemedi. Doğal halini sosyal medyada paylaşınca takipçileri de ünlü şarkıcının fotoğraflarını yorumsuz bırakmamıştı.

3. Fahriye Evcen

Bildiğiniz gibi bir dönem yaptığı estetik ile gündeme oturan Fahriye Evcen'in bu iki fotoğrafı arasında bir fark görebiliyor musunuz? Evet ya da hayır demek size kalmış! Fakat birçok kişi Evcen'in her haliyle güzel olduğunu düşünüyor.

4. Neslihan Atagül

Hayranlarının bir kısmı onu makyajsız tanıyamazken bir kısmı ise makyajsız daha güzel olduğunu ifade ediyor. Neslihan Atagül, her haliyle takipçilerinin gönlünü fethediyor.

5. İrem Derici

İrem Derici ise ünlü olduğundan bu yana verdiği kilolarla çok fazla gündeme gelmişti. Öyle ki, İrem'in makyajsız hali de en çok konuşulan konulardan biri oldu. Ünlü şarkıcı makyajsız halinin görüntülenmesinden hiç çekinmiyor.

6. Hazar Ergüçlü

Büründüğü her karakterin hakkını veren güzel oyuncu Hazar Ergüçlü'yü hiç böyle görmemiştiniz, değil mi? Hazar'ın takipçileri onu makyajlı da makyajsız da çok seviyor.

7. Serenay Sarıkaya

Şimdi sırada Adanalı'nın Sofia'sı, Medcezir'in Mira'sı güzel oyuncu Serenay Sarıkaya var. Makyajsızken küçük bir kız çocuğu gibi görünen Serenay da makyajsız haliyle takipçilerini şaşırtanlar arasında.

8. Burçin Terzioğlu

Makyajsız ayrı, makyajlı ayrı güzel olan Burçin Terzioğlu bu kez biraz daha farklı bir görüntüyle karşınıza çıkıyor. Biraz saçı başı dağılmış olsa da biz onu her haliyle seviyoruz.

9. Sertap Erener

Bu kez de yıllar geçtikçe daha da güzelleşen Sertap Erener'i makyajsız görüyorsunuz. Onu birçok takipçisi makyajsız daha güzel buluyor. Peki, siz ne diyorsunuz?

10. Burcu Esmersoy

Genellikle makyajsız dışarı çıkmak istemeyen başarılı sunucu Burcu Esmersoy, kameralara makyajsız haliyle yakalanınca biraz şaşırsa da tatlı gülümsemesini göstermişti. Ama yine de onun makyajsız haline takipçileri oldukça şaşırıyor.

11. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel'i daha önce hiç makyajsız görmüş müydünüz? Siz de onun bu halini ilk kez görüyorsanız şaşıranlar kulübüne hoş geldiniz!

12. Gülben Ergen

Gülben Ergen de makyajsız haliyle birçoğumuzu şaşırtan ünlüler kervanının bir üyesi!

"Şimdiye Kadar Boşa Çile Çekmişiz" Dedirten Pratik Aspiratör Temizliği Taktikleri! - onedio.com
"Şimdiye Kadar Boşa Çile Çekmişiz" Dedirten Pratik Aspiratör Temizliği Taktikleri! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
favilla

Bazılarının makyajsız diye konulmuş fotoları makyajlı ve ayrıca filtreli de. Bunların içinden makyajsız da aynı olan sadece Bergüzar Korel.

sombra.z

Olm ruj ya hakahskaja

Görüş Bildir